تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب آذر 1392

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب _ تبلیغات، هجمه ها و حمله های شبکه های ماهواره ای و سازمان های بین المللی علیه جمهوری اسلامی ایران، پروژه ای است كه پس از پیروزی انقلاب، برای اعمال فشار بر نظام و ملت بزرگ ایران از سوی مجامع بین المللی كلید خورده است.

یکی از برنامه های رسمی سازمان های جاسوسی غرب، راه اندازی بخش های فارسی زبان رادیو و تلویزیونی است كه تحت نظارت مستقیم این سازمان ها قرار دارد و برنامه های تبلیغی و تحریفی علیه نظام و مردم ایران پخش می كند.


ادامه مطلب مهم است


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 25 آذر 1392 توسط antibahai

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ بخشدار پاتاوه استان "کهگیلویه و بویراحمد " از مسلمان شدن یک بهایی در مراسم تاسوعای حسینی این بخش خبر داد. فرامرز بهین آئین فرد بهایی است که در روز تاسوعای حسینی با حضور حجت الاسلام ملک حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهکلویه و بویر احمد به دین اسلام گروید. وی قریب به ۱۳ سال در آمریکا پناهنده و ساکن ایالت یوتا بوده است.

بنا به گزارش بویر نیوز، فرقه ضاله بهائیت که ده ها سال در حال تبلیغ و به انحراف کشاندن افکار مردم کشور بوده و از احساسات پاک و اعتقادات دینی مردم سوء استفاده می کرد، توانست در برهه ای از زمان طرفدارانی را در استان کهگیلویه و بویراحمد نیز جذب کند.

هر چند با تبلیغ آیین پاک اسلام توسط علمای درد مند و در صحنه استان کهکلویه و بویر احمد همچون مرحوم آیت الله سید کرامت الله ملک حسینی و مرحوم شهید حجت الاسلام سید محمود رایگانی، از رواج این فرقه گمراه دراستان جلوگیری شد اما عده ای هر چند کم از مردم اغفال شده و فریب خورده به این فرقه ضاله گرایش پیدا کردند. تلاش این دو روحانی برجسته و انقلابی در آن دوران که رژیم پهلوی – که از حامیان ترویج این فرقه ضاله بود_ بر کشور حاکم بود در میان افراد گمراه شده نیز زیاد شده بود تا بتوانند جلو گمراهی بیشتر این افراد را بگیرند.

با پیروزی انقلاب اسلامی در کشور کسانی که در این آیین انحرافی باقی مانده بودند به آمریکا پناهنده شده و در آنجا تحت حمایت های این کشور و با مستمری بیت العدل از سرزمین های اشغالی توسط رژیم نا مشروع اسرائیل قرار گرفتند.

فطرت خداجو و روحیه حقیقت یاب برخی از این افراد سبب شد تا سال های سال با وجود ساختار خاص تشکیلاتی حاکم بر این فرقه ضاله، به دنبال حقیقت دین باشند. در این میان همه ساله شاهد اسلام آوردن بسیاری از این افراد هستیم که  کتاب هایی نیز در شرح احوالشان نوشته شده است.

از جمله مستبصرین، می توان به کسانی اشاره کرد که خارج از ایران و در میان تبلیغات فراوان بهائیان بودند، مانند خانمی یاسوجی، ساکن آمریکا که به دین مبین اسلام گرایش پیدا کرد و به این چشمه زلال پیوست و فرامرز بهین آیین که از ایرانی های مقیم آمریکا بود که به این فرقه گرایش پیدا کرد و در تاسوعای امسال به دین اسلام گروید و مسلمان شد.

فرامرز بهین آیین، با گرایش به اسلام، از آمریکا فرار کرد و پس از بازگشت به ایران، در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان کربلا امسال به دین اسلام گروید و اکنون ساکن کشورمان است. بهین آیین مدت ۱۳ سال در آمریکا ساکن بود در ایام سوگواری امام حسین (ع) مسلمان شد.

وی پس از گرویدن به دین اسلام گفت:  مدت ها قصد مسلمان شدن را داشتم اما زمان اعلام رسمی آن را به یک روز دینی موکول کردم و تصمیم گرفتم که در روز تاسوعای حسینی این کار را انجام دهم.

دو نکته اساسی در خاطرات و گفتار تمامی مستبصرین از این فرقه ضاله به چشم می آید و آن اینکه؛ دلیل اصلی حقیقت جویان در این فرقه ضاله تناقضات بین گفتار و رفتار سران این فرقه می باشد که در کتاب ها با شعار های جذاب و زیبا، افراد ساده لوح بهاییت را اغفال می کنند و وقتی فرد مدتی با بهاییان در محافل برخورد میکند با تناقضات آشکاری مواجه می شود که هیچگونه جوابی برایشان پیدا نمی کند و پی به ظاهر زیبا و باطن فاسد این فرقه می برد.

نکته دوم اینکه فرد جدا شده از این فرقه ضاله پس از تحری حقیقت و گرویدن به دین مبین اسلام از سوی بهاییان متعصب و همچنین از طرف محافل بهایی طرد میشوند که مسایلی همچون محرومیت از دیدار خانواده و دوستان و آشنایان و همچنین محرومیت از ارث از تبعات شوم این دیدگاه بهاییان می باشد.

در چند سال اخیر شاهد گرایش مستبصرین بهایی زیادی به دین مبین اسلام هستیم که این موضوع نشان دهنده حقانیت مکتب اسلام و مذهب حقه شیعه می باشد و مستبصرین پوچ بودن و مخالف عقل بودن بسیاری از اعتقادات بهایی را دلیل اصلی خود برای رویگردانی از این فرقه اعلام می کنند.

طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  معرفی منتقدین بهاییت،  روشهای تبلیغ در بهاییت،  تشکیلات در بهاییت،  معرفی بهاییت، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 آذر 1392 توسط antibahai

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ رهبران بهایی بر خلاف گفته هایشان برای رسیدن به اهداف خود دست نیاز به سوی بیگانگان و حاکمان جور دراز کرده و در قبال جاسوسی و ایجاد اختلاف بین شیعیان و سعی در نابودی اسلام، از حمایت همه جانبه آنها برخوردار میشوند.

بهاییان برای گسترش هجمه تبلیغات خود و تاثیر بر افکار عمومی، با بهره گیری از قدرت های رسانه ای و صفحات اینترنتی و ماهواره ها حضور پر رنگی یافته اند.


ادامه مطلب مهم است


طبقه بندی: ایران و بهاییت،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 15 آذر 1392 توسط antibahai
۲۲ دی ماه سال ۱۳۸۸ بود که سایت مزدور بهاییت ، برای خوش خدمتی به آمریکا و به عبارتی برای سر سلامتی و شاید برای به دست آوردن دل شکسته و به خون نشسته شریک و همدم چند ماهه فتنه شکست خورده و سیلی خورده از ملت بزرگ و با شعور ملت حسینی ایران اسلامی ،این تیتر را بر سر در سایت خبر پراکنی اش حک کرد:
 

آمریکا قصد ایران برای محاکمه هفت بهایی را محکوم کرد!


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 آذر 1392 توسط مهدی یاور

با توجه به ادعای رسالت خدای ساختگی بهاییت آورده شده که

میرزا حسینعلی نوری ضمن  ادعای رسالت اینطور می نویسد: 

قد بعثنی الله و أرسلنی الیکم بآیات بینات [۱] .

همانا خدا مرا برانگیخت و به سوی شما فرستاد با آیات روشنگر. 

جناب بها الله با متن و ادعای زیر قائمیت را هم مدعی شده و می گوید: 

هذا هو الذی بشرکم به محمد رسول‏الله خافوالله یا معشر الأحزاب [۲]  این همان چیزی است که محمد فرستاده‏ی خدا شما را به آن مژده داده است ای گروه‏هااز خدا بترسید. 

با اندکی مطالعه می توان به این مساله دست یافت که حضرت ختمی مرتبت صلی الله علیه و آله به آمدن کسی جز حضرت قائم(عج) ما را بشارت نداده است آن هم با توصیف به این که یملاء الأرض قسطا و عدلا. 

 

[۱] اقتدارات، ص ۵۴.

[۲] کتاب اقدس، ص ۱۵.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 7 آذر 1392 توسط مهدی یاور

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ یکی از ویژگی های ادیان الهی متصل بودن به منبع وحیانی و الهی است که پیامبران با خداوند خالق یکتا به توسط وحی ارتباط داشته و برنامه های هدایت بشر را برای مردم از طرف خداوند به ارمغان می آوردند.


ادامه مطلب اینجاست


طبقه بندی: معرفی بهاییت،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 2 آذر 1392 توسط antibahai