تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب آبان 1392


چند روز پیش همزمان با آغاز ایام محرم که ماه عزاداری شیعیان است خبری بر روی سایت های تبلیغی بهایی و صدای آمریکا و بی بی سی بهایی و فیسبوک و شبکه های اجتماعی ضد اسلامی دیگر در صدر اخبار قرار گرفت ، خبری که نشان از نا آگاهی و عدم مطالعه وبی بصیرت برخی خواص دارد.

ایام دهه اول محرم همچنان که ماه عزاداری بشریت و انسانیت و مسلمانان و شیعیان به دلیل شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام میباشد مقارن با ایام جشن و سرور و رقص و پایکوبی بهاییان در اقصی نقاط عالم میباشد ، و این خبر که به نوعی به سود دستگاه تبلیغاتی استکبار نیز بود در همین ایام منتشر شد .


ادامه مطلب خیلی خیلی مهمه


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  اعتقادات،  حرف حساب شیعه،  معرفی بهاییت،  روشهای تبلیغ در بهاییت، 
برچسب ها: علمای شیعه، بهاییت، اخبار بهاییت، بهاییت و استعمار، بهاییت و اسراییل، خاتمیت، مهدویت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 آبان 1392 توسط antibahai

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ عقل کلمه ایست که معانی متعدد دارد ،در قرآن کریم به لب و مغز تعبیر شده است .قوه ایست حسابگر و اندیشه گر که خداوند به انسان عنایت کرده است تا به کمک عقل خوب و بد را از هم تشخیص دهد و حقق و باطل را از هم تمییز دهد و بتواند خود را به کمال و سعادت برساند .

تکامل و سعادت معنوی انسان در پرتو عقل و تعقل میسر است ،وجه تمایز بین انسان و حیوان قدرت تعقل و تفکر اوست .عقل آن چیزیست که به کمک آن میتوان حقیقت از مجاز را شناخت .پس میتوان گفت عقل نوریست که راهنمای بشر در جاده حیرت و ضلالت است .


ادامه مطلب خیلی خیلی مهمه


طبقه بندی: تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت،  حرف حساب شیعه،  معرفی بهاییت،  روشهای تبلیغ در بهاییت،  ادله اثبات در بهاییت، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 آبان 1392 توسط antibahai

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب _ بهاییت فرقه ای که حدود یکصد و پنجاه سال پیش در اثر توطئه استعمار برای مقابله و هجمه علیه دین مبین اسلام به وجود آمد .و با دسیسه استعمار به یک جریان شبه دینی تبدیل و افرادی علیل و ذلیل را به عنوان خدا و پیامبر در این فرقه ضاله به پیروان و اغفال شدگان معرفی کردند.

برعکس تمامی ادیان الهی که یکی از نشانه های حقانیت آنها معجزات فراوان میباشد و  با معجزه و کرامت بر قلوب پیروان خود نشسته اند  ،این فرقه بدون هیچ گونه معجزه و کرامت میباشد و برای اینکه خود را که از این موارد فاقد است توجیه کند  ، معجزه را رد و انکار و شروع به تراشیدن کرامات نادیده و ناشنیده کرده است .


ادامه مطلب اینجاست


طبقه بندی: تشکیلات در بهاییت،  معرفی بهاییت،  حرف حساب شیعه،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1392 توسط antibahai
15716-60462.jpg
یکی از این مناسبت های مهم بهایی که مورد منازعه و مناقشه در این مقاله قرار گرفته است تاریخ تولد علیمحمد باب و حسینعلی نوری میباشد که در اول و دوم محرم به تاریخ قمری قرار گرفته است و بهاییان هرساله در این ایام به رقص و جشن و پایکوبی مشغول میشوند


ادامه مطلب


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت،  معرفی بهاییت،  حرف حساب شیعه، 
برچسب ها: بهاییت، تولد باب و بهاء، محرم، رقص و پایکوبی بهاییان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 14 آبان 1392 توسط antibahai
مراسلات

در بهاییت با وجود مشکلات و مسائل پیچیده مطالب با عنوان مراسله در بین بزرگان این فرقه رد وبدل می شده که  بعضا با توپ و تشر و یا در بعض موارد با تعریف و تمجید باب معرفی خود و شیوه تفکر شان را به رخ دیگران می کشیدند،ازجمله این مطالب می توان به مراسله شهاب به فاضل و مصباح معرف است اشاره نمود.

درکتاب ارزشمند کشف الحلیل اینگونه آورده شده:که ای جناب فاضل بزرگوار [1] آن روزی كه در تهران در مدرسه تربیت به تعریض بر بنده حمله فرمودی من مأمور به سكوت و ناچار از اغماض بودم ولی امروز می خواهم پاره حقایق به سمع شریف برسانم گر چه حق ناگوار است و اهل حق در دیده اهل ریاخوار ولی چون شما را جویای خدا می دانم نه پیرو هوا محض اینكه شاید چند كلمه خیری گفته باشد به عرض این ورقه مبادرت جستم.

می آورد که ،خدای من گواه و شاهد است كه غرض و مرضی ندارم آنچه می گویم حسبة الله است اگر چه شخص سر كار قدری در عالم خودتان غرق و فرو رفته اید كه عرایض بنده را به دقت نخوانده و اگر هم به دقت بخوانید به دیده ی اعتراض و عداوت است به خصوص كه گمانتان من شخص فاسد و فاسقم و شما شخص مؤمن و صالح والله اعلم بحایق الامور.


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 آبان 1392 توسط مهدی یاور

بهاییت فرقه ای که در قرن نوزدهم مدعی شد که برای هدایت بشر ظهور کرده و برنامه هدایت بشر را به ارمغان آورده است.

اما در همان ابتدای کار آنچه از بهاییت دیده شد بر خلاف مسیر هدایت بود و بیشتر شبیه یک گروه مسلحانه برای ترور شخصیت ها و مردم عادی بود .این گروه تروریستی هزاران نفر از مردم را در طول سالهای ایجادش به کشتن داد و زنان زیادی را بیوه و اطفال بسیاری را یتیم کردند .


ادامه مطلب اینجاست


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  اعتقادات،  تعالیم و آموزه های بهاییت،  معرفی بهاییت،  روشهای تبلیغ در بهاییت، 
برچسب ها: بهایی، بهاءالله، حسینعلی نوری، بهاییت، عبدالبهاء، صبحی، خاطرات صبحی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 6 آبان 1392 توسط antibahai


ادیان توحیدی و الهی دارای اصول مشترک  و کلی توحید و نبوت و معاد میباشند ، ولی چون بهاییت یک فرقه دست ساز بشر میباشد و بر اساس خواسته های  شیطانی  و نفسانی افرادشیطان صفت ایجاد شده و باور ها و اندیشه های این گروه با ادیان توحیدی تفاوت های آشکار دارد.

ادامه مطلب اینجاست


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  معرفی بهاییت،  تشکیلات در بهاییت،  روشهای تبلیغ در بهاییت،  اعتقادات،  تعالیم و آموزه های بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، بهاء الله، بهایی، عبدالبهاء، نبوت، الوهیت، خداساز،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 1 آبان 1392 توسط antibahai