تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب مهر 1392

روز گذشته طی مراسمی یک خانواده 3 نفره بهایی با حضور در بیت آیت الله معلمی نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه مردم شهرستان قائمشهر با گفتن شهادتین به دین مبین اسلام مشرف شدند. و با اختیار مذهب شیعه نام خود را در لیست محبان و شیعیان امیرالمومنین علی و اهل بیت  علیهم السلام ، ثبت و ضبط کردند.

در این مراسم آیت الله معلمی پس از موعظه و تبریک به این خانواده چند جلد کلام الله مجید و کتب ادعیه به این خانواده اهدا نمود.

مستبصر بهایی در پایان مراسم تشرف، گفت: هیچ دینی نمی‌تواند احکام و اعتقاداتی همچون احکام دین اسلام را به پیروان خود ارائه دهد، زیرا کامل‌ترین و مفیدترین دستورات دینی، دستورات دین اسلام هستند که فرد با اعتقاد و پایبندی به آنها خود را در جایگاهی می‌یابد که ابرار و صالحین هستند.

وی افزود : آنها ادعا می‌کنند که احکامشان جدیدتر و برتر از اسلام است و به فرقه خودشان که یک فرقه کاملا سیاسی است رنگ و بوی معنوی می‌دهند درحالیکه اینها یک فرقه کاملا سیاسی هستند که با فریب پیر و جوان، سعی در مخدوش نشان دادن چهره دین مبین اسلام و جایگزین کردن اعتقادات خود دارند بنابراین برای همه آشکار است که چنین اعتقاداتی پایه و اساس نداشته و به هیچ وجه نمی‌تواند برای افراد خیر و صلاحی در پی داشته باشد.

منبع : روابط عمومی دفتر حضرت آیت الله معلمی

 

طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت،  اعتقادات،  معرفی بهاییت،  معرفی منتقدین بهاییت،  حرف حساب شیعه،  ایران و بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، عید غدیر، دهه ولایت، بهایی مسلمان شده، بهایی مستبصر، بهایی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 مهر 1392 توسط antibahai


دین مبین اسلام با تعلیمات الهی و آسمانی خویش، از ادیان الهی که قلب های انسان های تشنه حق و حقیقت را همواره به خود جذب و تاکنون نزدیک به یک و نیم میلیارد مسلمان ف که پیروی از تعلیمات این دین الهی را افتخار خود میدانند . آیین اسلام به سرعت فراگیر شده و هر روزه تعداد زیادی از انسان های طالب معارف انسان ساز و مطابق فطرت ، را به خود جذب میکند . و همه روزه اخبار زیادی مبنی بر تشرف افراد مختلفی از آمریکا و اروپا و گوشه و کنار این گیتی شنیده میشود.

ادامه مطلب خیلی خیلی مهمه


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  حرف حساب شیعه،  معرفی بهاییت،  اعتقادات، 
برچسب ها: بهاییت، عید غدیر، عید غدیر خم مبارک،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 24 مهر 1392 توسط antibahai

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_یکی از ویژگی های پیامبران الهی این است که خداوند آنها را مایه رحمت و مودت و صلح و صفا عالمیان قرار داده است و طبق فرمایش قرآن کریم پیامبر گرامی اسلام رحمة للعالمین معرفی شده است .  [1]


ادامه مطلب


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  معرفی بهاییت،  اعتقادات،  تعالیم و آموزه های بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، بابیت، علیمحمد باب، حسینعلی نوری، پیامبر دزدان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 18 مهر 1392 توسط antibahai


فاطمه حقیقت‌جو که پیش از این از گروهک تروریستی منافقین حمایت کرده، ضمن مطلبی در وبسایت رادیو فرانسه، از حزب استعماری (انگلیسی-صهیونیستی) بهائیت به عنوان «اقلیت مذهبی» یاد کرد و مدعی شد: رعایت حقوق اقلیت‌های دینی از اصول قانون اساسی است با این همه ‌نامی از بهائیان در این قانون نیامده و حقوق آنها مورد نقض قرار می‌گیرد.

ادامه مطلب اینجاست


طبقه بندی: روشهای تبلیغ در بهاییت،  معرفی بهاییت،  ایران و بهاییت،  بهاییت و استعمار، 
برچسب ها: بهاییت، حزب مشارکت، فاطمه حقیقت جو، فرقه جاسوسی بهاییت، حزب جاسوسی مشارکت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 15 مهر 1392 توسط antibahai