تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب آذر 1391
پس از تحكیم پایه های قیمومت انگلیس بر قدس، دولتمردان انگلیسی حاضر در فلسطین، در نامه به لندن، پیشنهاد كردند بابت «خدمات صادقانه و مستمر» عباس افندی به «آرمان بریتانیا» و استفاده افسران بریتانیایی مستقر در حیفا از «نفوذ و نظریات ارزشمند» پیشوای بهائیت، نشان و لقب عالی امپراتوری به وی اعطا گردد. این پیشنهاد تصویب شد و ژنرال آللنبی (فرمانده كل قوای بریتانیا)  همراه دستیارش ماژور تئودور پول ، در آوریل 1920 رسماً مراسمی برپا كرد و به نمایندگی از دربار لندن، به پیشوای بهائیان، لقب «سر» (Sir) و نشان «شوالیه امپراتوری» (Knight hood) داد.
سر دنیس رایت، دیپلمات و مورخ پراطلاع انگلیسی، در شرح ماجرا می نویسد:
در اوایل سال 1918 / 1336 با تصرف بندر حیفا توسط نیروهای انگلیسی و بعد سپرده شدن قیمومت فلسطین به دست انگلستان توسط جامعه ملل در پایان جنگ جهانی اول، بهائی ها نفس راحتی كشیدند. عبدالبها در اندك زمانی به خاطر نحوه رهبری خود و رفتار پیروانش احترام مقامات بریتانیایی مسؤول اداره فلسطین را به خود جلب كرد و در ژوئیه 1919 / شوال 1337 مقامات اخیر به لندن توصیه كردند كه نشان جدید امپراتوری بریتانیا و لقب آن به وی اعطا گردد. توجیهی كه ایشان برای پیشنهاد خود كرده اند به شرح زیر است:
عبدالبها از زمان اشغال فلسطین مستمراً به نحو صادقانه ای به آرمان بریتانیا خدمت كرده است. در مشورت نظرات او برای فرمانده نظامی و افسران دستگاه اداری مستقر در حیفا بسیار باارزش بوده و از نفوذ خود در این شهر تماماً در جهت خیر و صلاح استفاده كرده است. عبدالبها چندین سال در ارك عكا زندانی تركها بوده است.


ادامه مطلب


طبقه بندی: تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: عباس افندی، پاداش خوش خدمتی به امپراطوری، بهائیت، چرا بهائی نیستم،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 آذر 1391 توسط رهرو حق

به گزارش وبلاگ چرا بهایی نیستم به نقل از مؤسسه راهبردی دیده‌بان، یکی از سایت‌های وابسته به فرقه صهیونیستی بهائیت در اقدامی آشکار از مربیان کودک و والدین دعوت کرده تا در کلاس‌های آموزشی این فرقه با موضوع آموزش و تربیت کودکان شرکت کنند.
عوامل بهائی دستور دارند تا در این کلاس‌ها که در تهران تشکیل می‌شود و پذیرای ایرانی‌های مسلمان نیز می‌باشد، روش‌هایی همسو با القائات و دستورالعمل‌های تشکیلات بهائیت برای تربیت و آموزش کودکان ارائه نمایند.
در برگزاری این دوره از کلاس‌ها که با هزینه تشکیلات بهائیت صورت می‌گیرد، سعی می‌شود بر اساس همان روش فریبکارانه این فرقه با ارائه برخوردهای مهربانانه و دلسوزانه، افراد را به جذب در این تشکیلات ترغیب کنند.
تمرکز فرقه بهائیت بر موضوعات آموزشی و تربیتی به افراد در سنین پایین با صرف هزینه‌های گزاف شیوه‌ای است که طی چند سال اخیر از سوی این فرقه پیش گرفته شده و در شبکه‌های ماهواره‌ای این تشکیلات نیز به خوبی مشهود است.
شایان ذکر است که در گذشته نیز عوامل این فرقه با تأسیس مهدکودک یا آموزش مربیان کودک سعی کرده‌اند عضوگیری برای تشکیلات خود را از سنین پایین آغاز نمایند.

site

 

 

طبقه بندی: بهاییت و استعمار، 
برچسب ها: مهدکودک، بهاییت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 آذر 1391 توسط antibahai
سید كاظم موسوی محقق و پژوهشگر تاریخ معاصر ایران در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس با بیان این كه برخی سایت های خبری با انتشار اخباری مبنی بر مبارزه رضا خان با بهائیت مبانی اعتقادی مردم را به بازی گرفته و در راستای خدمت به بهائیت گام برمی دارند، گفت: این گونه سایت ها در واقع جعل تاریخ به نفع بهائیت كرده و در راستای مظلوم نشان دادن این فرقه انحرافی عمل می كنند.
این كارشناس تاریخ معاصر افزود: عملكرد این گونه سایت ها و محافل خبری، وابستگی های بهائیت با استبداد و استعمار را قیچی كرده و نفی می كند.
موسوی با اشاره به این كه اصل خبر مبارزه رضاخان با بهائیت دروغ محض است، گفت: من به آرشیو كتابخانه مجلس شورای اسلامی مراجعه كردم ومجله «تهران مصوّر» را از ابتدای سال 1334 تا پایان سال 1334 بررسی كردم اما هیچ خبری مبنی بر مبارزه رضا خان با بهائیت در آن پیدا نكردم.
وی با بیان این كه بهایی ها در هیئت حاكمه حكومت رضا خان حضور داشتند، اظهار داشت: رضا خان فردی به نام سرگرد سمیعی كه بهایی بود را به عنوان سرپرست و آجودان محمدرضا انتخاب كرد كه بعد از مرگ رضا شاه همین آجودان سمیعی بهایی شروع به بسط و گسترش بهائیت در هیئت حاكمه محمدرضا پهلوی كرد.


ادامه مطلب


طبقه بندی: تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهائیان و فراماسونرها حامیان رضاخان، بهائیت، چرا بهائی نیستم، رضاخان، کشف حجاب،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 آذر 1391 توسط رهرو حق

شواهد و دلایل و قراین عینی و قطعی و سندهای روشن در دست است که استعماری بودن بابی‏گری و بهایی‏گری را روشن می‏سازد، گر چه یکی از برنامه‏ های اصلی استعمار این است که نقشه‏ هایش را در زیر پرده‏ های پوشش قرار دهد، و ترفندها و طرح‏هایش کاملا محرمانه و پوشیده باشد، و از هر گونه عوامل آشکار شدن اسرار استعماری جلوگیری نماید، ولی اگر سیاست عوض شد و یا اقتضا کرد، ناگزیر پرده‏ ها بالا می‏رود، و چهره‏ ی منحوس نقشه ‏های مرموز و استعماری زیر پرده ‏ها خود به خود آشکار می‏گردد.


ادامه مطلب سند جاسوسی روس


طبقه بندی: ایران و بهاییت،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، بابیت، علیمحمد باب، کینیاز دالگورکی، پرنسس کینیاز دالگورکی، سفیر روسیه تزاری، جاسوسی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 25 آذر 1391 توسط antibahai

از كتاب بیان فارسی میرزا علی محمد احكام ذیل نقل می گردد:
 - همه ی كتب جهان را به غیر از كتاب های من محو و نابود كنید. [1] .
 - اموال كسانی كه به من ایمان ندارند گرفته و مصادره نمایید. [2] .
 - هر پادشاهی كه معتقد به دین باب باشد، باید كسانی را كه به كتاب بیان ایمان ندارند، بكشد و بر روی زمین باقی نگذارد. [3] .
- بر هر زن بابی واجب است كه ازدواج كند و حتما صاحب فرزند شود و اگر از شوهرش صاحب فرزند نشد، می تواند با اجازه ی شوهرش به مرد بابی دیگری مراجعه كند تا برای شوهرش، فرزندی تولید كند. [4] .
- استعمال دارو مطلقا حرام است. [5] .
- محمد علی باب در كتاب «بیان عربی» می نویسد:
- سوار گاو نشوید، بر آن چیزی بار نكنید!
- شیر الاغ ننوشید!
- تخم مرغ را قبل از پختن به دیوار نزنید چن محتویات آن خراب می شود!!! [6] .
نكته ی قابل توجه این است كه وقتی از مبلغین بهائی نسبت به این احكام و قوانین توضیح خواسته می شود، به جای پاسخ منطقی اظهار می دارند كه احكام كتاب بیان، توسط میرزا حسین علی نسخ شده است و حال آن كه خود میرزا حسین
علی می نویسد: «لعنت خدا بر كسی كه بگوید بیان نسخ شده و باطل گردیده.» [7] .
وی در كتاب مبین خود نیز به عدم نسخ بیان اشاره می كند. [8] .

پاورقی:
[1] علی محمد شیرازی: بیان فارسی / 198.
[2] همان / 157.
[3] همان، / 26.
[4] همان، / 298.
[5] همان، / 324.

 [6] علی محمد شیرازی: بیان عربی / 49.
[7] حسین علی نوری: اقتدارات / 103.
[8] حسین علی نوری: مبین / 181.

برچسب ها: علی محمد باب، چند حکم جدید از باب، بهائیت، چرا بهائی نیستم، حسینعلی نوری،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 آذر 1391 توسط رهرو حق

عباس جعفری دولت آبادی بعد از ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران گفت: شب گذشته با همکاری سربازان گمنام امام زمان 28 نفر از افراد مرتبط با شبکه‌های ضد انقلاب دستگیر شدند.

دادستان تهران افزود: این افراد با سازماندهی در 10 ساختمان در پایتخت متمرکز بوده و اسناد نشان می‌دهد با سیستم بهائیت هم همکاری داشته‌اند.دادستان تهران خاطرنشان كرد: کسانی که در داخل پادوی آنها می‌شوند از خواب غفلت بیدار شوند زیرا دادستانی تهران این مسائل را رصد می‌کند و اکنون رسیدگی به این پرونده‌ها آغاز شده است

کشف تعداد قابل توجهی استودیوی زیرزمینی مروج ابتذال و مرتبط با عناصر ضدانقلاب و بیگانگان و نیز بازداشت حدود 28 نفر از عوامل و همکاران آن استودیوهای غیرقانونی مهمترین بخش این خبر هستند

این افراد شبکه گسترده‌ای از عوامل همراهی کننده با شبکه‌های ماهواره‌ای بیگانه، ضدانقلاب، شبکه‌های مارک‌دار وابسته به سرویس‌های جاسوسی دشمنان ملت ایران و متصل به فرقه ضاله جهانی بهائیت ایجاد کرده بودند  که با دریافت وجوه کلان، آن هم از مجاری و روش‌های موسوم به «پولشوئی» و با اغفال تعدادی از افراد ساده‌لوح، به تامین برنامه‌ برای شبکه‌های ضدانقلاب، مبتذل و ضداسلامی می‌پرداختند و خطوط قرمز اخلاقی، اعتقادی و فرهنگی جامعه را زیر پا گذاشته بودند، شناسایی و منهدم شد.

با توجه به پیچیدگی اقدامات این تیم‌های زیرزمینی که با رعایت حداکثر ملاحظات حفاظتی و به شکل کاملا دستوری ـ تشکیلاتی عمل می‌کردند، به ناگزیر دستگاه امنیتی کشور تصمیم به ورود به این پرونده را گرفت و پس از انجام شناسایی دقیق، به سرعت با همکاری دستگاه قضایی، موفق به اقدام همزمان و بازداشت متهمین شد.

طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  ایران و بهاییت،  تشکیلات در بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، بهایی، دستگیری بهاییان، دستگیری، جاسوسی، فساد اخلاقی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 22 آذر 1391 توسط antibahai

حسینعلی نوری در آیینی که خود ساخته دخالت در امور سیاسی را حرام دانسته و حتی گفته که هر کس در امور سیاسی دخالت کند بهائی نیست. اما خود اولین کسیست که ناقض این قانون است . حال چند مورد از موارد بسیار زیادی که مربوط به امور سیاسی است و بهائیان در آن دخالت داشته اند را فقط نام می بریم.
1- ترور ناصرالدین شاه قاجار
2- پناهنده شدن میرزاحسینعلی نوری معروف به بهاءالله پس از ترور به منزل سفیر روس در تهران پرنس دالگوركی بوساطت منشی سفارت، میرزامجید كه شوهر خواهر بهاءالله بوده و امتناع سفیر از تحویل بهاءالله به مأمورین دولت. ر سیاسی را حرام
3- اعزام بهاءالله به خارج از ایران در پوشش تبعید به بغداد به تدبیر سفیر روس برای تأمین آزادی وی در فعالیت.
4- صدور لوح تشكر از سوی بهاء الله خطاب به امپراطور روس الكساندر دوم: ای پادشاه روس ندای خداوند ملك قدوس را بشنو (مراد خود میرزاحسینعلی بهاء) و به تحقیق یكی از سفیرانت مرا یاری كرد هنگامی كه در زندان اسیر غل و زنجیر بودم.

ادامه مطلب


طبقه بندی: تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهائیت، چرا بهائی نیستم، چند مورد از دخالت بهائیان در امور سیاسی، دولت عثمانی، حسینعلی نوری، ترور ناصرالدین شاه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 20 آذر 1391 توسط رهرو حق
  • تعداد کل صفحات : 3  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3