تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب آبان 1391
چندی پیش در یک کلیپ کوتاه اینترنتی  و البته به واسطه بلوتوث قسمتی از سخنرانی استاد عزیز شیخ حسین انصاریان را دیدم که در خصوص هجمه فرقه ضاله بهائیت ، نکته ای قابل تأمل بیان نموده بودند  اما از آنجا که گذشتن از برخی مسائل بهتر از بیان آن می باشد پیگیری ماجرا را به اولین دیدار با ایشان وا نهادم .
اما اخیرا یکی از خبرگزاری ها مصاحبه ای را با ایشان ترتیب داده بودند که این استاد وارسته و بزرگوار موضع گیری دوباره خود را در خصوص هجمه های بهائیت به اسلام با یک گام دو برابری بیان نمودند که اینجانب بر خود لازم دانستم نه از باب تذکر به این استاد عزیز بلکه به جهت جلوگیری از توهم بهائیان مطالبی را خدمت مخاطبین گرامی ارائه نمایم .
نقد بهائیت به کام بهائیت . وقتی ابزار تبلیغی بهائیت می شویم

ابتدا گوشه ای از مصاحبه ایشان
  آیا این دو کار در برابر صدها ماهواره ضد اسلام، در برابر دو هزار سایت بهائیت، در برابر میلیون‌ها سایت دیگر ضد اسلام، کافی است؟! آیا این مقدار هزینه کافی است؟!

در طول دهه گذشته بارها ما شاهد موضع گیری های غلط و بعضا سیاسی برخی مسئولین و متولیان امر بوده ایم که نتیجه ای جز بزرگنمایی بهائیت نداشته است به عنوان مثال می توان به چاپ عکس عبدالبهاء بر روی کتاب استاد شهید مرتضی مطهری ( به اشتباه ) و از سوی دیگر معرفی بهائیت همراه با بزرگنمایی به بهانه وا اسلاما و به هدف تخریب جناب علی مطهری رخ داد . و یا چاپ معبد لوتوس بهائیان در صفحه نخست روزنامه همشهری و از سوی دیگر معرفی بهائیت همراه با بزرگنمایی به بهانه وا اسلاما و به هدف تخریب شهردار تهران  و نمونه های دیگر .

استاد بزرگوار موضوع تبلیغ گسترده بهائیان از طرق مختلف و هجمه علیه اسلام و خصوصا شیعیان مسأله ای غیر قابل انکار می باشد و بر ما و شما مبلغان دین وظیفه است تا در خصوص جدیدترین شیوه های تبلیغی و فریب این فرقه ضاله  روشنگری و عموم مردم را از خطرات آنها آگاه نماییم . اما همواره فراموش نکنیم که آمار غلط و غیر واقعی خود می تواند ابزاری تبلیغی در دست بهائیان قرار گیرد .

این حقیر به عنوان کسی که  چند سالی می باشد در عرصه نقد و بررسی فرقه ضاله بهائیت در فضای حقیقی و مجازی فعالیت می نمایم به شما اطمینان می دهم آمار تمام سایتهای بهائیت به زبان فارسی و انگلیسی که علیه اسلام فعالیت می نمایند از 90 سایت تجاوز نمی کند که البته همین هم بسیار زیاد است اما نه به اندازه دو هزار سایت  .
از طرفی علیرغم فعالیت گسترده و ضد دینی بهائیت و بر خلاف آمارهایی که بهائیان از کثرت خود می دهند آنچه امروز در جامعه و به طور حقیقی مشاهده می شود افول و کاهش چشمگیر بهائیان است به عنوان مثال فقط در یک روستای استان فارس آمار بهائیت قبل از انقلاب به 70 خانواده می رسید که امروزه در آن روستا که زمانی مرکز بهائیان منطقه بشمار می رفته است تعداد بهائیانش 3 نفر بیش نیستند که آن سه نفر هم دو نفرشان از اعلام اینکه ما بهائی هستیم طفره می روند . و این به برکت انقلاب اسلامی ایران و البته زحمات روحانیون و خطبای بزگواری همچون شماست که در تبیین اسلام ناب محمدی لحظه ای دریغ نمی نمایند .
درود خداوند بر شما و رهروان پاک حق و حقیقت باد .
شاگرد شما ، همامهر
طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: شیخ حسین انصاریان،
مطالب مرتبط: حقیقت بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 30 آبان 1391 توسط آقای همامهر
نقش راهبردی و تاثیرگذار وسائل ارتباط جمعی بویژه رسانه های جهانی و همچنین ماهیت استكباری آنها بر اهل نظر پوشیده نیست چرا كه با گسترش ارتباطات و تبدیل كره ارض به دهكده جهانی وضعیت عالم به شكلی درآمده كه هر كس بر جریان اطلاعات سیطره داشته باشد، بر جهان سیطره پیدا می كند و دقیقا به همین دلیل، استكبار جهانی كوشیده است با ایجاد رسانه های وابسته به خود و یا با نفوذ در رسانه های مستقل، به تدریج سلطه خبری خود را به همه جهان دیكته كند، تا آنجا كه می توان از مخالفت یا موافقت امپریالیسم خبری با جنبش ها و جریان های معاصر به خوبی اصالت یا وابستگی آنها را به كانون های استكباری دریافت. به عنوان نمونه می توان از مخالفت هماهنگ آنها با دستیابی ایران به انرژی هسته ای، حمایت یكپارچه از جریان های صهیونیستی در برابر جنبش مقاومت اسلامی (حماس) و حمایت از دولت وابسته فؤاد سینیوره در لبنان و موارد فراوان دیگر یاد كرد.
 ادامه مطلب


طبقه بندی: تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: امپریالیسم خبری و بهائیت، چرا بهائی نیستم، بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 29 آبان 1391 توسط رهرو حق

حجت الاسلام و المسلمین علیرضا روزبهانی از اساتید بخش فرق و ادیان حوزه علمیه قم در گفتگویی اعلام کرد : بدلیل مبانی انحرافی و افراطی وهابیت، گستردگی تبلیغات آنان در برخی مناطق کشور صرفا لطفی است از جانب آنان درحق مسیحیت و سایر فرق انحرافی.
فرقه ای به نام وهابیت ، به کام بهائیت و مسیحیت

وی خاطر نشان کرد: عملکرد غلط و خلاف کتاب و سنت وهابیت و تبیین اسلام انحرافی و خشک و خشن از جانب این فرقه ضاله، به اصل دین و اسلام لطمه وارد کرده است به گونه ای که برخی فقیران فکری روش این فرقه ضاله را مبنای اسلام فرض نموده و از همین رو نسبت به اسلام و معارف آن دلزده گردیده اند و این امر باعث گردیده تا ادیان و فرقه های منحرفی چون مسیحیت و بهائیت کارشان آسانتر شود و کلیسا و بیت العدل مجال بیشتری برای جذب مخاطبان خویش داشته باشند. با کمال تاسف مواردی از گرایش عده ای از افراد کم مایه دینی به مسیحیت گزارش شده است که هوشیاری خانواده ها و مسئولین را می طلبد.

محمد بن عبدالوهاب موسس فرقه ضاله وهابیت تا به حدی انحراف فکری و عقیدیتی پیدا کرده بود که حتی برادرش در رد افکار و اندیشه های او رساله ای نوشت.

احمد زینی دحلان در این باره می گوید: چون اختلاف میان سلیمان با برادرش محمد بن عبدالوهاب به درازا کشید، سلیمان از بیم این که برادرش دستور کشتن او را بدهد، به مدینه منوره کوچ کرد، و رساله ای در ردّ او نوشت، و برایش فرستاد و همچنین بسیاری از علمای حنبلی و غیر حنبلی هر یک رساله هایی در ردّ سخنان او نوشتند و برای وی فرستادند، امّا هیچیک فائده ای به حال او نبخشید. (الدرر النسیة فی الردّ علی الوهّابیّة، ص٤٠)
مطالب مرتبط: حقیقت بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آبان 1391 توسط آقای همامهر
مسلمان شدن یک بهائی در خرمشهر

یکی از پیروان سابق فرقه ضاله بهائیت در خرمشهر با تأثیر گرفتن از تعزیه سالار شهیدان امام حسین(ع)، به دین مبین اسلام گروید.
به گزارش فارس، فاطمه احمدیان‌فرد زن 60 ساله‌ای است که بعد از شفا یافتن فرزند کوچکش که او را در اختیار اجرا کنندگان تعزیه سیدالشهداء (ع) قرار داده بود، از هرچه جاهلیت و اعتقادات خرافی و بی اساس در فرقه بهائیت بود تبری جسته و به دین مبین اسلام گروید.
وی ماجرای گرایش خود به اسلام را اینگونه شرح می‌دهد: یکی از همسایگان ما در آن سال‌ها هر سال تعذیه اباعبدالله الحسین (ع) را اجرا می‌کردند و در آن سال از من خواستند پسر کوچکم را که در آن موقع بیمار بود برای نقش حضرت علی اصغر(ع) در اختیار آنها قرار دهم و من موافقت کردم.
احمدیان‌فرد از امید به شفای فرزندش گفت و افزود: وقتی پسرم را برای اجرای تعزیه دادم، امید زیادی به شفای او داشتم و در دل از امام حسین(ع) خواستم تا او را شفا دهد که بعد از مدتی کم‌کم علائم بهبودی در فرزندم مشاهده شد و بعد از مدتی حال او بهبود یافت.


ادامه مطلب


طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: بهائیت ومحرم، نجات یافتگان از بهائیت، شفادادن امام حسین ع، بهائیت فرقه ضاله، اکسیرمحبت حسینی، عشق به امام حسین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 28 آبان 1391 توسط امیر کبیر

با توجه به فرارسیدن ماه پیروزی خون برشمشیر،باتوجه به رسالتی که بردوش هرشیعه برای بیان مظلومیت اهل بیت و البته شجاعت و اقتدار و ظلم ستیزی ایشان  می باشددر این پست اشاره می کنیم به فرصت طلبی بهاییت برای ایجاد تفرقه بین انسان و کم ارزش نمودن مساله کربلا .همانطور که قبلا هم بیان شد می دانیم که بهاییت برای خود تاریخی جدید با محسابه ای جدید! ابداع کرد به نام بدیع که 19 ماه 19 روزه است که خود جای بحث دارد.

سوال اینجاست که چرا بهاییت در حالی که ماه رمضان را با نام جدید و حتی با متد جدید برای پیروانش تدوین کرد، تولد باب و بها را با تاریخ قمری جشن می گیرد؟ علتی که می شود برای این امر وارد دانست اینست که:فرقه سازان این تشکلیلات دروغین باید اصلی ترین دشمنانشان را از دورخارج کنند و این کار جز با تفرقه نتیجه نمی دهد،با توجه به اینکه اصلی ترین دشمنانشان شیعیان اند و باید طوری برای تفرقه بین آنها برنامه ریزی کنند و چه بهتر که تولد رهبران فرقه بهاییت را که در ماه محرم متولد شده اند را در ایران بصورت قمری برگزار نمایند تا با این امر خون شیعه را بجوش آورده تا باعث کشتار بهاییت بدست ایشان شوند تا بتوانند در جهان مظلوم نمایی کنند....


 


برای دانستن علت این کار اینجا کلیک نمایید


طبقه بندی: روشهای تبلیغ در بهاییت،  معرفی بهاییت،  حرف حساب شیعه،  ایران و بهاییت،  تاریخ بهاییت،  اعتقادات، 
برچسب ها: بهاییت، چرا بهایی نیستم، تولدباب، تولد بها الله، محرم، امام حسین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 آبان 1391 توسط بهایی پژوه
 گروهی از عناصر فرقه بهائیت که اقلام تأسیساتی در سطح کلان و گسترده را به ارزش مالی 5 میلیارد تومان احتکار کرده بودند، دستگیر شدند.

بر اساس این گزارش، تعدادی از افراد فرقه ضاله بهائیت با نفوذ در صنف تجهیزات و تأسیسات مکانیکی ساختمان و احتکار اقلام تأسیساتی در سطح کلان و گسترده، عامل بخش عمده‌ای از افزایش قیمت‌ها در استان فارس بوده‌اند که پس از شناسایی انبارهای نگهداری و پنهان‌کردن این اقلام با حضور قاضی ویژه اقدام به برخورد قضایی با این متخلفان شده است.

رسوایی بهائیان شیراز در پی احتکار مصالح ساختمانی

اجناس احتکار شده توسط این گروه از عناصر بهائیت، بالغ بر 5 میلیارد تومان ارزش‌گذاری شده است؛ چراکه طبق باورهای انحرافی فرقه ضاله بهائیت، دریافت و پرداخت رشوه، ربا و احتکار «حلال» است!
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 26 آبان 1391 توسط آقای همامهر

به گزارش ادیان نیوز به نقل از فارس در دهلی نو، بهائیان مستقر در هند سعی در کمرنگ کردن ایام محرم در نزد اذهان عمومی و دانشجویان ایرانی را دارند. گروه‌هایی از پیروان مذهب بهائیت در شهرهای مختلف هند با تشویق جوانان به حضور در جلسات این فرقه و مراسم سرور و آواز در ایام محرم سعی در کمرنگ کردن اهمیت ایام سوگواری حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) نزد مسلمانان را دارند.

عاشورا در هندپیروان دین ساختگی بهائیت که در جنوب هندوستان واقع در «بنگلور» اقامت دارند با تشویش اذهان عمومی و برنامه‌ریزی برای ایجاد مراسم موازی و همزمان با ایام محرم، سعی در دور کردن جوانان ایرانی از مراسم سوگواری امام حسین (ع) را دارند.

پس از اعدام «علی‌محمد باب» (پیشوای فرقه بابیه) به دستور امیر کبیر در تبریز، براساس وصایایش، «میرزا یحیی صبح ازل» جانشین او شد، اما میرزا حسینعلی برادر بزرگ‌تر وی پس از چند سال تبعیت از صبح ازل او را منزوی، و خود را جانشین و مظهر الهی وعده داده شده توسط «باب» معرفی و مسلک جدید «بهاییت» را تأسیس کرد.

برچسب ها: محرم، عزاداری، بهاییت، هندوستان، امام حسین، ابا عبدالله الحسین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 26 آبان 1391 توسط antibahai
  • تعداد کل صفحات : 4  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4