تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب مهر 1391
79460563339457086717.jpg
در پاسخ:

پیش از بیان تفاوت عقاید بهائیت با ادیان توحیدی لازم است، در مورد اصول مشترك و مورد اتفاق ادیان توحیدی و آسمانی مطالبی بیان گردد، تا ویژگیهای ادیان الهی با ادیان ساختگی مانند بهائیت بهتر روشن شود.

ادیان توحیدی كه همان ادیان آسمانی و حقیقی هستند، دارای سه اصل كلی و مشترك می باشند:

1- اعتقاد به خدای یگانه.

2-اعتقاد به زندگی ابدی برای هر فرد انسان در عالم آخرت و دریافت پاداش و كیفر اعمال كه در این جهان انجام داده است.

3-اعتقاد به بعثت پیامبران از طرف خدای متعال برای هدایت بشر بسوی كمال نهائی و سعادت دنیاو آخرت.

بنابراین توحید و نبوت و معاد، اساس و ركن ادیان آسمانی را تشكیل داده و از ویژگی های آنها به حساب می آید. البته ممكن است بر اثر اعمال سلیقه ها و اغراض فردی و گروهی تحریفات در برخی از ادیان توحیدی بوجود آمده باشد. مانند اعتقاد به تثلیث مسیحی كه با توحید در تضاد است هر چند مسیحیان در صدد توجیه آن برآمده اند.

ادامه مطلب


طبقه بندی: اعتقادات، 
برچسب ها: بهائیت، بهائی، چرابهائی نیستم، عقائدادیان آسمانی، سراب، اسلام آری بهائیت خیر، باب،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 30 مهر 1391 توسط امیر کبیر

شبکه بی‌بی‌سی فارسی با ساخت مستندی مذبوحانه سعی کرد چهره پلید فراماسونرها را موجه جلوه دهد. و برای اجرای این سناریو از کسری ناجی خبرنگار شبکه سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی استفاده کرد ،کسری ناجی با حضور در اصلی‌ترین مرکز فراماسون‌های دنیا یعنی ساختمان مرکزی فراماسونری در انگلیس به مصاحبه با سخنگوی این تشکل سری و مخوف پرداخت تا از طرفی با مثبت نشان دادن اعمال آنان چهره‌ خبیث آنها را توجیه کند و بیلبورد تبلیغاتی  این فرقه‌ ضاله باشد.او در این مصاحبه هدف این سازمان مخوف از جذب افراد را تلاش در جهت به تکامل رساندن آنان معرفی کند.وی مصاحبه‌ا‌ی با یکی از قدیمی‌ترین فراماسون‌های ایران(باقر هیئت) و استاد اعظم فراماسون‌ها، که درحال حاضر در آمریکا ساکن است ترتیب می‌داد. باقر هیئت هم با تلاش مذبوحانه‌ای  تلاش می‌کند تا اذهان عمومی را از ماهیت پلید نمادهای صهیونیستی این فرقه منحرف کند، برای مثال وی نماد دستکش سفید را بیانگر بی‌گناهی فراماسون‌ها معرفی می‌کند، این درحالی است که بسیاری از علمای شهید و همچنین مبارزان اصیل این کشور چون میرزا کوچک‌خان با دستور و به دست اعضای فرقه صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.

همانطور که برای هیچکس پوشیده نیست شبکه‌ سلطنتی بی‌بی‌سی فارسی در طول مدت کوتاه فعالیت خویش در فضای رسانه‌ای از هیچ کوششی برای فعالیت‌های ضد دینی خود فروگذار نکرده و همواره در صدد ترویج فرق ضاله‌ای چون حزب صهیونیستی بهائیت و همچنین حمایت از همجنس‌بازان بوده است.

طبقه بندی: روشهای تبلیغ در بهاییت،  معرفی بهاییت،  تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، باقر هییت، چرا بهایی نیستم، بی بی سی فارسی، شیطان پرستی، فراماسونری، مستند،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 29 مهر 1391 توسط بهایی پژوه
این پست را نوشته ایم تا خوانندگان متوجه شود که در طول غیبت امام حجت عجل الله تعالی فرجه الشریف عده ی زیادی بودند که ادعای نیابت امام زمان و یا امام زمانی داشته اند و در این زمان فقط علی محمد باب ادعای نیابت و سپس امام زمانی نکرد که حرکتش، حرکت نو و جدیدی باشد. بلکه او کسی بود که  حرکتش تا حد قابل توجهی نتیجه داد.
در میان شیعیان، گروهی از همان آغاز غیبت به كذب و افترا، ادعای بابیت و سفارت نمودند كه برخی از آنها عبارتند از:
1. ابومحمد شریعی؛ وی كه از اصحاب امام یازدهم (ع) بود، نخستین شخصی است كه «بابیت» را به دروغ مدعی گردید و این مقام را به خود نسبت داد.
2. محمد بن نصیر نمیری؛ مؤسس فرقه ی «نصیریه» كه پس از ابومحمد شریعی ادعای بابیت نمود و از غلات است و حضرت حجت (عج) او را لعن فرمود، هنگام مرگ زبانش سنگین شد، به گونه ای كه وقتی پیروانش از او پرسیدند باب بعد از تو كیست؟ او با لكنت گفت: احمد. پیروانش مقصود او را كه غرض كدام احمد است، نفهمیدند و به سه فرقه تقسیم شدند: فرقه ای گفتند: مقصود او احمد فرزندش است و فرقه ی دوم گفتند: احمد بن موسی بن الفرات است و فرقه ی سوم به احمد بن ابی الحسین بن بشر گرویدند و هر سه ی آنان ادعای بابیت نمودند...........

ادامه مطلب


طبقه بندی: معرفی بهاییت، 
برچسب ها: سفیران کذب، بهائیت، علی محمد باب، ابو محمد شریعی، حسین بن منصور حلاج،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 27 مهر 1391 توسط رهرو حق
کشور ما ایران در قرن 13 قمری / 19 میلادی گرفتار طوفان سیاسی بی‏رحم و ویرانگری شد که ناشی از رویارویی دو غول بزرگ استعمار و استثمار آن زمان، امپراطوری‏ های انگلیس و روس بود. بر اثر ضعف حکومت سلسله‏ ی قاجار، کشور هدف حملات بیگانگان قرار گرفت. تزارهای روسیه تصمیم داشتند که بنا به تأکید پتر کبیر، سلطه‏ ی خود را بر ایران گسترش دهند و از ایران به آب‏های گرم خلیج فارس راه یابند

ادامه مطلب سند تاریخی


طبقه بندی: معرفی بهاییت،  حرف حساب شیعه،  ایران و بهاییت،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهاء بی بها، بهاییت، بابی و بهایی، استعمار روس، کینیاز دالگورکی، جنگ جهانی اول، انگلیس،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 25 مهر 1391 توسط antibahai
 هزار سال زنده ماندن امام قائم غائب موجود موعود را با فلسفه سازگار نمی دیده است، لذا درباره ی این مهم اعتقادی شیعه می گوید: «و اما مولای صاحب الزمان مخاف من اعدائه و فرو دخل فی العالم الهورقلیائی» یعنی «آقای من صاحب الزمان چون از دشمنان خود ترسیده گریخت و به جهان هورقلیائی رفت.» كه منظور از جهان هورقلیائی همان جهان برزخ است.
توجه به چند موضوع در این جایگاه حائز اهمیت است:
1- شروع بیان عقیده با «آقای من» با آن چه در شرح غیبت كبری اظهار داشته سنخیت ندارد؛ زیرا تزویری است كه با آن چه شیعه پیرامون موقعیت امام موجود موعود در ایام غیبت بیان داشته و باید معتقد بود مغایر است........

ادامه مطلب


طبقه بندی: اعتقادات، 
برچسب ها: بهائیت، شیخ احمد احسائی، هور قلیایی، شیخ احمد احسائی و توجیه غیبت امام زمان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 24 مهر 1391 توسط رهرو حق


با توجه به نظرات بهاییان:

1- علیمحمد باب مهدی موعود  است.

2-علیمحمد باب یکبار ظهور کرده و سپس توسط امیرکبیر کشته شده است.

3 -در حال حاضر امام و حجت زنده ای وجود ندارد .(از نظر بهاییان)

4-علیمحمد باب (موعود بهاییت)در اخر زمان دوباره ظهور می کند.

ادامه مطلب


طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: بهائیت، امام زمان، حسینعلی نوری، تناقضات باب، حجت روی زمین،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 23 مهر 1391 توسط امیر کبیر

داستان این پست ما مربوط به به یک کارگردان است که امید وارم هیچ کارگردانی اینگونه حزب باد نباشد که هرجا پول بیشتر یا تندیس زیباتر می دهند اعتقاداتش را فدای چیزی کند که نمی تواند با خود به عالم فانی ببرد،محسن مخملباف  کارگردانی است  که به سبب عدم تعادل شخصیتی و عقیدتی در زندگیش چند بار رنگ و مرامش را تغییر داده است به استخدام فرقه ضاله بهائیت در آمده تا فیلمی در تبلیغ فرقه وابسته به صهیونیستها در فلسطین اشعالی بسازد.مخملباف بعد از انتخابات به عنوان سخنگوی یکی از سران فتنه در خارج از کشور خود را معرفی کرد و در سالیان گذشته بسیاری از دوستان سازمانی اش مدتی با تفکراتی خشک و متعصبانه به همه منتقدانش حمله میکرد و حتی دردهه شصت در اعتراض به فیلم کمدی اجاره نشینها قصد داشت با بستن نارنجک به خود مهرجویی کارگردان فیلم اجاره نشین ها و خودش را منفجر کند که به نگارش نامه تند به معاونت سینمایی وزیر وقت ارشاد راضی می شود کوتاه بیاید، وی چند سالی است از کشور فرار کرده و به ساخت فیلمهایی با سفارش جشنواره های غربی با درونمایه پورنوگرافیک و سیاه نمایی بر ضد ایران مشغول میباشد.

 

 


ادامه مطلب را اینجا ببینید


طبقه بندی: روشهای تبلیغ در بهاییت،  ایران و بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، چرا بهایی نیستم، بها الله، محسن مخملباف، تبلیغ بهاییت، بهایی پژوه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 22 مهر 1391 توسط بهایی پژوه
  • تعداد کل صفحات : 3  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3