تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب شهریور 1391

دوران هشت ساله دفاع مقدس به فرموده امام خامنه ای  (اوج افتخارات ملت ایران است) لذا برای حفظ و انتقال ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت به نسل آینده بایستی این فرهنگ با جدیت در برنامه‌ریزی فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی کشور مدنظر قرار گیرد. اگر بخواهیم انقلاب و کشور بیمه باشد، باید این شور و شوق، این حرکت عمومی و بسیج را روز به روز تقویت کنیم. برای تبیین نقش و جایگاه فرهنگ ایثار و شهادت که در جنگ متبلور شد، بیش از هر چیز نیازمند بررسی درست دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس هستیم.
 در این رابطه یکی از مواردی که بررسی و پژوهش در مورد آن ضروری به نظر میرسد نقش بیگانگان و استکبار جهانی و عوامل و عمال آن بخصوص تشکیلات جاسوسی و فرقه ضاله بهاییت است


ادامه مطلب خیلی مهم است


طبقه بندی: امام خمینی و بهاییت،  معرفی بهاییت،  ایران و بهاییت،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، جنگ تحمیلی، امام خمینی، امام خامنه ای، افتخار، ملت ایران، فرهنگ جبهه و جنگ، فرهنگ ایثار، فرهنگ مقاومت، فرهنگ شهادت، بسیج، هشت سال دفاع مقدس، بیت العدل، بمب افکن عراقی، جمال مبارک، صدام یزید کافر، عشق، اخلاص، شهادت، شهید، عبدالبهاء، کلیمی، بهایی، صهیونیست، فلسطین، حفظ آب و خاک، منافقین، فرقه ضاله رجوی، فرقه ضاله بهاییت، شهید بهشتی، شهید رجایی و باهنر، ترور آیت الله خامنه ای، حزب جمهوری اسلامی، بهاییان، اغنام الله، گرگان خونخوار،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 31 شهریور 1391 توسط antibahai

طبق تحقیقی که یک یهودی در اسرائیل به عمل آورده است یهودی هایی که در اسرائیل هستند حق بهائی شدن را ندارند. البته رژیم غاصب اسرائیل  شهروندان یهودی را مجبور به ماندن بر سر دین خود نکرده است، بلکه حق تبلیغ را از بهائیان در اسرائیل گرفته است.

عاصف و نعیما دو شهروند یهودی که در نزدیکی بیت العدل در شهر حیفا زندگی می کنند؛ کنجکاو شده بودند که باغ و ساختمان بیت العدل را رصد کنند. آنان پی برده بودند که باغ بهائیان به آن ساختمان هایی که قابل رؤیت است ختم نمی شود وچند طبقه ی وسیع هم در زیر آن باغ ساخته شده که دیدن آن برای غیر بهائی ممنوع است........


 


ادامه مطلب


طبقه بندی: تعالیم و آموزه های بهاییت، 
برچسب ها: چرا اسرائیلی ها نمی توانند بهائی شوند؟، عاصف، نعیما، شهروندان یهودی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 30 شهریور 1391 توسط رهرو حق

 http://hagh-pajoohi.com/up/article/390be45a3f.jpg

به دلایل عینی و شواهد روشن و مستند و تجربه آشکار، استکبار جهانی به ویژه استعمار و استثمار غربی، دائما کوشیده و می‏کوشد که با انواع نیرنگ‏ها و ترفندها، مسلمانان را به استعمار بکشد، و آنها را از هویت خود تهی سازد، و در نتیجه ذخایر آنها را تاراج نموده و بر آنها آقایی نماید.


ادامه مطلب خیلی مهم...


طبقه بندی: حرف حساب شیعه،  بهاییت و استعمار، 
برچسب ها: بهاییت، بهاء بی بها، بهایی پژوهی، استعمار، استعمار پژوهی، اسلام، صهیونیسم،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 29 شهریور 1391 توسط antibahai

بخاطر اهانت و هتک حرمتی که در هالیوود به ساحت مقدس پیامبر اسلام شد در هفته گذشته واکنش ها و عکس العمل های اعتراض آمیزی از مسلمانان و ادیان دیگر به تصویر کشیده شد. تمام مسلمانان و عده زیادی از مسیحیان و یهودیان و ... از این کار خشمگین و ناراحت شدند و فقط عده ای که با دین کاری نداشته ، یا اسلام ستیز بودند و یا از این کار سود می بردند نسبت به این عمل خشنود شدند.

حال یک سوال پیش می آید که آیا بهائیت جزء دسته اول است، یعنی از این حرکت هالیوود و آمریکا ناراحت شده یا جزء دسته دوم، یعنی عمل زشت هالیوود را تایید می کند؟

از لحاظ روانشناسی انسانی هایی که دارای عیوبی هستند برای آنکه عیب خود را بپوشانند، عیب انسان های دیگر را هر چند به ناحق ظاهر می کنند و به رخ می کشند تا مردم سرگرم عیب دیگری شوند و عیب آن شخص را نبینند.......ادامه مطلب


برچسب ها: بهائیان دورو، هالیوود، توهین به پیامبر اسلام، اعتراض مسلمانان،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 27 شهریور 1391 توسط رهرو حق


رسانه های غربی استانداردهای دوگانه ای را در دفاع از انتشار فیلم موهن اخیر دنبال می کنند.
به گزارش «ندای انقلاب»، فیلم موهن آمریکایی-اسرائیلی در حالی در فضای مجازی منتشر می شود که رسانه های غربی استانداردهای دوگانه ای را در دفاع از انتشار این فیلم دنبال می کنند.


سند در ادامه مطلب


طبقه بندی: معرفی بهاییت،  بهاییت و استعمار، 
برچسب ها: بهاییت، فرقه دست ساز، استعمار، بهاء بی بها، اسلام، آمریکا، صهیونیسم،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 25 شهریور 1391 توسط antibahai
با توجه به اقدام کارگردان آمریکایی،اسرائیلی به جهت ساخت فیلم و توهین به پیامبر عظیم الشان اسلام، تمام مسلمین جهان متاثر شده و با نفرت، از این کار شنیع اقدام به اعلام انزجار از این کار بی شرمانه می کنند،با این حال یک سوال از بهاییت داریم و آن اینکه مگر نه اینکه  شما طبق اعتقاد خودتان پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی صل الله علیه واله وسلم  را از پیامبران الهی می دانید (که نحوه اثبات نبوت ایشان و مساله آن خود جای بحث مفصلی دارد) ودر مقابل این اهانت سکوت اختیار کرده اید،از دوحالت خارج نیست و آن اینکه یا دست شما با این افراد یکی می باشد ویا اعتقادات خودتان هم وقتی کاربرد دارد که برای شما منافع شخصی در بر داشته باشد؟

جواب این سوال برای همگان شفاف و روشن است ولی با این حال منتظر جواب شفاف شما در این مساله هستیم.
طبقه بندی: امام خمینی و بهاییت،  معرفی بهاییت،  بهاییت و استعمار،  اعتقادات، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 شهریور 1391 توسط بهایی پژوه

حسینعلی نوری رهبر بهائیان پیروان خود را اغنام الله نامیده و آنها را گوسفندان الهی تلقی کرده و چون خود رهبر آنان است پس چوپان آنان معرفی می شود.

همانطور که می دانید پیامبران الهی رفتارشان با گفتارشان هیچ تناقضی نداشت و کاملا عاقلانه رفتار می کردند و دینی که به مردم عرضه کردند کاملا مطابق با عقل سلیم بود و اگر امروزه تناقضی هر چند کوچک در ادیان الهی ببینید بخاطر تحریفی است که به مرور زمان صورت گرفته است .

از آنجا که دروغگو حافظه ندارد و بعلت اینکه دروغ های زیادی تحویل مردم می دهد، می توان شاهد تناقض های زیادی در گفتار و یا رفتار او بود.

حسینعلی نوری مانند چوپان دروغگو، کذاب بود. او حرف هایی زد که با عقل سلیم و مسلم همخوانی نداشت و اعمالی داشت که با حرف های خودش مطابقت نداشت ......


ادامه مطلب


طبقه بندی: حرف حساب شیعه، 
برچسب ها: چوپان دروغگو، تحری حقیقت، تساوی حقوق زن و مرد، اغنام الله،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 23 شهریور 1391 توسط رهرو حق
  • تعداد کل صفحات : 4  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4