تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب خرداد 1391


در خصوص علی محمد شیرازی تا به حال زندگی نامه و ادعاهای او را به اختصار خدمت عزیزان عرض کردم، حالا نوبت میرسد به مرحلۀ عملی کارهای باب برای اثبات ادعاهایش:

او برای تطبیق مدعای خویش با روایات اسلامی، سفری به عزم مکه به بوشهر انجام داد.« البته بنا بر شواهدی که اکنون مجال بررسی آنها وجود ندارد، او نتوانست خود را به مکه برساند»
در این سفر تنها ملا محمد علی قدوس و غلام حبشی باب، وی را همراهی می کردند" نصرت الله محمد حسینی، حضرت باب ، ص 222 "

اینکه باب به مکه رفت یا نه و اینکه در مکه چه کاری انجام داد، از مواردی است که مورخان دربارۀ آن مناقشه دارند.

به هر روی ملّا صادق خراسانی در یکی از مساجد بوشهر عبارت «اشهد ان علیا قبل نبیل باب بقیة الله : همانا شهادت می دهم که علی قبل نبیل باب بقیة الله است، را به دستور مستقیم باب در اذان داخل کرد. " تلخیص تاریخ ، ص 122 "
(نبیل و محمد به حساب ابجد ، عدد واحد هستند، علی قبل نبیل می شود علی محمد)


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391 توسط علمدار خیرالدین
جناب آقاى میرحسین موسوى در جمع كاركنان كارخانجات تولیدى بهمن و درگوشه اى از سخنان خود گفت: «دفاع رئیس جمهورى آمریكا از یك فرقه جاسوسى یعنى بهائیت همان طور كه نشان دهنده ماهیت این فرقه است كه در پایتخت بزرگترین جنایتكاران جهان مورد حمایت قرار مى گیرد در عین حال خشم و كینه آمریكا نسبت به انقلاب اسلامى را نمایان مى سازد»
بهائیت از زمان عباس افندى ایده ای به نام «جهان وطنی» را آغاز نمود و به دام كشورهاى امپریالیستى افتاد و در راستاى منافع آنان مورد استفاده قرار گرفت. به این ترتیب دول خارجى مخصوصاً آمریكا و صهیونیست ها در صحنه بین المللى از آنان حمایت نموده و آنان را زیر چتر حمایتى خویش قرار دادند.
متن کامل را ادامه مطلب بخوانید


ادامه مطلب


طبقه بندی: بهاییت و استعمار، 
برچسب ها: بهائیت، استعمار، جهان وطنی، وطن فروشی، میرحسین موسوی، ریگان،
مطالب مرتبط: حقیقت بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 31 خرداد 1391 توسط آقای همامهر
معجزه ای از حضرت مهدی صاحب الزمان (عج) که باعث شد 20 نفر از اعضای فرقه ضاله بهائیت توبه کنند....

آقای سید هرندی که از طلاب و بزرگ زادگان اصفهانی هستند و ابوی ایشان جناب حاج سید رضا هرندی ، از علمای بزرگ و خطبای جلیل اصفهان بودند.

ایشان از قول پدر بزرگوارش نقل نمود که فرمودند:

« من در ایام جوانی که هنوز در حجره مدرسه بسر می بردم، به دعوت جمعی، قرار شد که در یک محله ای منبر بروم.
البته به من گفتند: در همسایگی منزلی که قرار است منبر بروم، چند خانواده بهائی ـ خذلهم الله ـ سکونت دارند و باید فکر آنها را هم بکنی...
با همه آن سفارشات و خیرخواهیهای مردم، چون ما جوان بودیم با یک شور و خلوص، این امر را تقبل کردیم. بعد از ده شب که پایان جلسات بود، یک مجلس مهمانی تشکیل شد و پس از صرف شام ما عازم مدرسه شدیم.
ناگفته نماند: در این ده شب درباره پوچ بودن بساطهای بهایی گری داد سخن داده و بطلان اساس این فرقه را آشکار و برملا ساخته بودم.
در راه مدرسه داشتم به مدرسه می آمدم که ناگهان چند نفر را مشاهده کردم که پیدا بود قصد مرا دارند، تا نزدیک شدند و خیلی از من نوازش، تشکر و قدردانی و تجلیل کردند، یکی دست مرا می بوسید، دیگری به عبای من تبرک ... که:
آقا، حقاً شما چشم ما را روشن کردید...


 بقیه داستان حاج هرندی را در ادامه مطلب بخوانید


ادامه مطلب


طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: گشایشی در دل شب،
مطالب مرتبط: حقیقت بهائیت، فایل تصویری گشایشی در دل شب، لینک دانلود فایل صوتی گشایشی در دل شب،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 خرداد 1391 توسط آقای همامهر
توصیه می شود این فایل را تا آخر ملاحظه نمایید .

[http://www.aparat.com/v/d4cf1055eec9114af41a285a38b37d2d229825]

حاج سید رضا هرندی از علمای بزرگ و خطیبان برجسته اصفهان می باشد . 
در شبی که بهائیان با ربودن وی قصد کشتن وی را داشتند حضرت حجت ابن الحسن (عج ) به فریادش می رسد و او را به طرز معجزه آسائی نجات می دهد .
بهائیان نیز به واسطه این رویداد همگی توبه نموده و هر 20 نفر به اسلام ایمان می آورند

طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: بازگشت 20 بهائی، توبه، گشایشی در دل شب، رهیافته، معجزه امام زمان،
مطالب مرتبط: حقیقت بهائیت، دانلود فایل با حجم کم، بهائی تی وی ( تلویزیون نقد بهائیت )،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 خرداد 1391 توسط آقای همامهر

چند روز پیش مطلبی را در وبلاگ دوستان خواندم که احساس کردم بدون هیچ تغییر اینجا عنوان کنم تا شما دوستان عزیز هم استفاده کنید،و آن مطلب هم این است:

با عرض درود خدمت همراهان وبلاگ

همانطور که دوستان عزیز اطلاع دارند ، مناظره ای با عنوان بهائیت و استعمار با مدیر سایت آئین بهائی شروع گردید . آخرین مطالب این مبلغ بهائی در تاریخ نوزدهم اردیبهشت 1391 دریافت شد و در این وبلاگ نصب گردید.متاسفانه  بعد از تاریخ مذکور علیرغم  تماس های متعدد، تا به حال هیچگونه پاسخ و یا مطلبی را از ایشان دریافت نکرده ایم . لذا با توجه به پیام های داده شده ناگزیر خواهیم بود پایان مناظره را اعلام نمائیم. قبل از پایان پذیرفتن مناظره لازم می دانیم به صورت مختصر به نکاتی اشاره کنیم.ادامه مطلب


طبقه بندی: حرف حساب شیعه، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 خرداد 1391 توسط بهایی پژوه

بهائیان معتقدند که همه در اصول دین مشترکند. ما این اشتراک را فقط در تعریف توحید از نگاه اسلام (تشیع)و شیخیه و بهائیت  مقایسه می کنیم:
شیعه توحید را دارای مراتبی می داند: توحید در ذات، صفات و افعال.

توحید در واجب الوجود: توحید در خالقیت: توحیت در ربوبیت:

۱. تکوینی

۲. تشریعی

توحید در الوهیت: یعنی پرستش مخصوص خداست.

شیخیه: خدا قابل شناخت نیست و برای شناخت خدا باید ائمه را شناخت و ائمه علل اربعه وجودند:
علت فاعلی، مادی، صوری و غایی.۱


ادامه مطلب


طبقه بندی: اعتقادات، 
برچسب ها: بهائیان، بهائیسم، بهائیگری، شیخیه، بابیت، مهدویت، bahaiat، bahai، توحید شیخی، بابی و بهائی، بهائیت، bahaian،
مطالب مرتبط: پایگاه جامع شناخت بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 27 خرداد 1391 توسط MAP
سوال : وقتی در قرآن به آیه مباركه (و لا رطب و لا یابس الا فی كتاب مبین) رسیدم به این معنی كه تر و خشكی نیست كه در قرآن نباشد مطمئن شدم كه حتما راجع به گروهی كه تحت عنوان بهاییت مسلمانان را فریب داده و برای خود قصر و تشكیلاتی راه انداخته اند نیز نشانه و آیاتی در قرآن وجود دارد. بالاخره به آیات زیر رسیدم:
سوره مدثر آیات 29 الی 31 : لواحه للبشر. علیها تسعة عشر.
ترجمه: ( لوح دهنده است به مردم. بر اوست عدد نوزده.)
این آیات بلافاصله بعد از آیات مربوط به كافر معاندی آمده که عاقبت او را دوزخ و سقر بیان كرده است. جالب است كه حسینعلی بها بواسطه اینكه نامه هایی كه به مردم می داد الواح نامید لواحه یعنی لوح دهنده بوده است و از همه مهمتر اینكه عدد نوزده عدد رسمی بهاییت است. تعداد ماههای سال؛ تعداد روزهای ماه؛ مقدار مهریه زنان؛ مقدار جزای نقدی؛ همگی نوزده است و نوزده مطابق لفظ بهایی است. این آیات و آیات قبل و بعدش در توصیف دوزخ آمده اند. عجب دلالتی بر آتش و اهل آتش!
شاید با بیان یافتن آیه مذكوره دوباره به این حقیقت پی ببریم كه این قرآن معجزه ای جاوید است كه هر لحظه و هر روز با بیان نكاتی گرانبها از جدیدترین یافته های پزشكی و علمی گرفته تا پیشگویی حوادث آیندگان جلوه ای از وحی الهی از آن خارج و منتشر میگردد. در باره بهاییت هم یك نكته را متذكر میشوم. قرآن بیش از شش هزار آیه دارد. بهاییها مانند كسی كه چیزی برای از دست دادن نداشته باشد هر روز آیه ای از قرآن را دستخوش هجوم قرار داده و در جمعهای خصوصی خودشان به استهزا گرفته اند كه شنیده ای فلان آیه هم در قرآن در تأیید امر بهایی است؟ بی خبر از اینكه قدمای آنها در دوزخ هنوز به یكی از اتهامات خود نیز پاسخ نداده اند و آتش شعله ور جهنم هر لحظه انتظار اقدام آنان را میكشد و خدا و فرشتگان و همه مردم هم بر آنها لعنت میفرستند. بسیاری از آیات مورد استناد آنها با یكبار خواندن از روی قرآن و در جریان قرار گرفتن شأن نزول و ترجمه آن كاملا مشخص میشوند. بعضی از موارد را در اینجا آورده ام و اگر استنادات جدیدی از آنها بدست آمد و برای این حقیر ارسال شد حتما در مقوله ای جداگانه به توضیح شبهات خواهم پرداخت؛ هر چند كه شیطنت این قوم ضاله تمامی ندارد:
سوره هود آیه 7 : و هو الذی خلق السماوات و الارض فی سته ایام و كان عرشه علی الماء لیبلوكم ایكم احسن عملا. و لئن قلت انكم لمبعوثون من بعد الموت لیقولن الذین كفرو: ان هذا الا سحر مبین
ترجمه آیه: و او خدایی است كه آسمانها و زمین را در مدت 6 روز آفرید و عرش او بر آب بود تا شما را آزمایش كند كه عمل كدامیك از شما بهتر است. و اگر بگویی: حتما بعد از مرگ زنده خواهید شد همانا كافران خواهند گفت: این سخن جز سحری آشكار نیست.
تفسیر بهاییت: حسینعلی بها پس از استقرار در عكا از طرف مریدان باغی عایدش شد كه خود آنرا باغ فردوس نامیده بود و در آنجا نهری روان بود. فرمان داد تختی چوبین بر روی نهر زدند و مریدان آنرا مفروش گرداندند. وی هر هفته یكی دو روز در آن باغ رفته ناهار بر سر تخت میخورد و حوله بر سر كشیده خواب قیلوله مینمود. روزی دو برادر و چهار پسر خود را صدا زده آنان را فرمان داد تا اهل بها را خبر دهند كه راز این آیه كه گفته (و كان عرشه علی الماء) امروز بر ملا شد كه مقصود این خدا و این نهر آب و این تخت است.


برچسب ها: بهائیت، حسینعلی نوری، لارطب و لایابس،
مطالب مرتبط: حقیقت بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ جمعه 26 خرداد 1391 توسط آقای همامهر
  • تعداد کل صفحات : 7  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7