تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب بهمن 1391

قل لئن اجتمعت الانس و الجن علی ان یاتؤا بمثل هذا القرآن لایأتون بمثله و لو کان بعضهم لبعض ظهیرا- بگو اگر همه ی جن و انس اجتماع نمایند تا مانند این قرآن را بیاورند البته نخواهند توانست اگر چه همدیگر را یاری کرده و در این مبارزه پشت به پشت یکدیگر بدهند. (بنی اسرائیل/88)
از آن روزی که قرآن مجید با این آیه ی شریفه، برتری و تفوق و نیرومند بودن خود را اظهار داشته و دعوی اعجاز نموده است: مخالفین قرآن و دشمنان اسلام از یهود و نصاری و بت پرست و زردشتی و مانوی همه به مقام مبارزه برخاسته و با نهایت سرافکندگی و مغلوبیت عقب نشینی کرده اند.
عظمت و سیطره و حکومت قرآن چنان بر دل ها مستولی و غلبه کرده است که، همه بی اختیار بر قصور و عجز و ناتوانی خود اعتراف نموده و زبان به مدح و ثنای قرآن گشوده اند.
و تا امروز هزاران از اشخاص دانشمندان و فصیح و خطیب و بلیغ و ادیب که برای تضعیف مبانی اسلام بوسائل گوناگون متوسل شده اند. ولی در مقام مبارزه قرآن مجید نهایت شرمندگی زانو به زمین زده اند.


ادامه مطلب


برچسب ها: اعجاز قرآن و بهائیت، بهائیت، بنی اسرائیل،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 30 بهمن 1391 توسط رهرو حق
قبله بهاییان
بهاءالله و پسرش عبدالبهاء در شهر عکا همواره خود را مسلمانانی متدین و مبادی آداب شریعت اسلام معرفی میکردند و در نمازهای جماعت حضور یافته و به پیروان دستور اکید داده بودند که در آن صفحات از تبلیغ خودداری کنند و تماما به احکام اسلامی عمل نمایند

ادامه مطلب


طبقه بندی: معرفی بهاییت،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت،  اعتقادات، 
برچسب ها: بهاییت، حسینعلی نوری، بهاءالله، عکا، قبله، اسراییل،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 29 بهمن 1391 توسط antibahai

ما کان محمد ابا احد من رجالکم ولکن رسول الله و خاتم النبیین و کان الله بکل شیء علیما  (احزاب/40)

محمد پدر یکی از شماها نیست، او رسول پروردگار متعال و ختم کننده ی پیغامبران است، و خداوند بهر چیزی عالم و دانا می باشد.

از همان روزی که این آیه ی شریفه نازل شده و در میان مسلمین منتشر گردید؛ همه فهمیدند که رسول اکرم آخرین فرستاده و رسول پروردگار متعال بوده، و تعلیمات مقدسه ی آن حضرت صل الله علیه و آله آخرین تعلیمات و کاملترین وظائف و جامعترین دستورها و بالاترین حقائقی است که برای افراد بشر مقرر گردیده و سعادت و کمال و خوشبختی بشر را تامین کرده است. اینست که از همین روز، این موضوع جزء عقائد افراد مسلمان و از ضروریات آئین مقدس اسلام بشمار رفته  و پیشوایان بزرگ اسلام و محدثین و دانشمندان و علماء و مؤلفین شهیر جهان و مورخین، همه به این مطلب معتقد و گویا شده و در کتب و تالیفات خودشان از جمله ی مسائل مسلمه و مقطوعه قرار داده اند.(1)



ادامه مطلب


برچسب ها: باقی بودن دین اسلام، اسلام دین ایدی، بهائیت، سوره احزاب، محاکمه و بررسی باب و بهاء،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 بهمن 1391 توسط رهرو حق

پیروزى شكوهمند انقلاب اسلامى ایران و شكل گیرى نظامى مردمى بر اساس آموزه‏ هاى اصیل اسلامى ، بزرگترین ضربه به فرقه بهائیت و مدافعان داخلى و خارجى آن بود كه توانست با اقدامات فكرى و فرهنگى بسیار ارزشمند خود، علاوه بر رهایى جامعه مسلمان ایران و جهان اسلام از عقاید گمراه كننده و نقشه‏ هاى شوم این فرقه ، چالش‏ هاى اساسى فرا روى اهداف و برنامه‏ استعمارى آن ایجاد نماید. در یك دسته بندى مهمترین پیامدهاى انقلاب اسلامى بر وضعیت بهائیان داخل كشور عبارتند از:

ادامه مطلب دارد


برچسب ها: علمای شیعه، انقلاب اسلامی، بهاییت، اخبار بهاییت، بهاییت و استعمار، بهاییت و اسراییل، برچسب ها: امام خمینی، دهه فجر، بهاییان، طالع شوم، طالع نحس، پیروزی، خون بر شمشر، انقلاب اسلامی ایران، نظام مردمی، آموزه های اسلامی، فرقه بهاییت، عقاید گمراه کننده، جامعه مسلمانان، جهان اسلام، استعمار، پیامد های انقلاب اسلامی، گرایش بهاییان به اسلام، بهاییان بی اطلاع، مستبصرین بهایی، نشریه احرار، جاسوسی، دروران شاه، فرار شاه، دوران ستمشاهی، دوران پهلوی، جابا، جنبش آزادی بخش بهاییان، جاسوسی و خیانت، صفت بهایی، حسین فردوست، استقلال، آزادی، تمامیت ارضی، فرقه ضاله، فرقه ضد اسلامی، تشکیلات بهاییت، سیطره بهاییت، تشکیلات دولتی، عوامل اسرائیل، اسراییل، مراکز نظامی، تبلیغ بهاییت، طهارت، نجاست، شرع مقدس اسلام، مغایرت، اسناد لانه جاسوسی آمریکا، سخنگوی بهاییان، جامعه بهاییان، سران بهاییت، بهاء الله، علیمحمد باب، حسینعلی نوری، عباس عبدالبهاء، شوقی افندی، روحیه ماکسول، نظام شاهنشاهی، اموال مسلمین، صهیونیست، اعدام، بیت العدل، محفل ملی، محفل محلی، هیئت خادمین، اغنام الله، یاران ملی، حضرت امام خمینی (ره)، سرمایه داران بهایی، پیروزی انقلاب، قاچاق، انگلیس، آمریکا، فرانسه، کانادا، پناهندگی سیاسی، شماره تسجیل، بهاییت در ایران، ظهور و سقوط پهلوی، روزنامه کیهان، دهه فجر مبارک، دهه فجر انقلاب، دهه بیعت با امام، امام خامنه ای،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 17 بهمن 1391 توسط antibahai
 بگذارید از اول مرور کنیم که از کجا و چطور استارت نامبارک این فرقه ضاله زده شد،داستان اینگونه است که:جوانی شیرازی به نام «علی ‌محمد» حدود صدو شصت و اندی سال پیش مدعی شد باب (علم) امامان شیعه (ع) و نماینده‌ی آخر ایشان؛ حضرت مهدی (عجل الله تعالی فرجه الشریف) است. اندکی بعد ادعای «قائمیت» و «رسالت» و حتی «ربوبیت» کرد و با آوردن کتابی سست و بی ریشه، اسلام و قرآن جاویدان را منسوخ شمرد. این در حالی بود که در بحث با عالمان شیعه در تبریز و اصفهان نتوانست آنان را نسبت به «بابیت» خویش متقاعد کند و به دلیل اشتباهات و تناقض‌گویی‌هایش شبهه‌ی «خبط دماغ» بودنش را در ذهن عالمان ایجاد کرد و عاقبت حکومت وقت ایران وی را در گوشه‌ای از شمال ایران به بند کشید.

 


برای ادامه اینجا کلیک نمایید


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 14 بهمن 1391 توسط مهدی یاور


انگلستان پس از تصرف فلسطین، با تحصیل «قیمومت» فلسطین از جامعه ملل در سال های 1922 ـ 1923 م. سلطه خود را بر آن دیار مستقر کرد. مسلمانان عرب فلسطین که سخت با ستم مستعمراتی بریتانیا مخالفت میورزیدند، بریتانیا را واداشت تا در امر اسکان فلسطین، با مردمی که آماده حفظ منافعش باشند، بیش از پیش بر صهیونیست ها تکیه کند. و از طرح «استعمار» آنان جانبداری نمود.


ادامه مطلب سند سرسپردگی به صهیونیسم


طبقه بندی: بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، عبدالبهاء، شوقی، انگلیس، آمریکا، اسراییل، صهیونیست،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 12 بهمن 1391 توسط antibahai


بهائیت جدید


در دهه اخیر جریانی نوظهور به نام سید احمد الحسن " جریان مدعی یمانی " شکل گرفته است که مطالعه تاریخ ، نحوه شکل گیری و برخی عقاید این گروه شباهت های بسیار زیادی به فرقه ضاله بهائیت دارد . لذا در این فرصت به بررسی اجمالی این گروه و مطابقت آن با فرقه پوشالی بهائیت خواهیم پرداخت .

ادامه مطلب


طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: بهائیت، احمدالحسن، فتنه یمانی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 بهمن 1391 توسط امیر کبیر
  • تعداد کل صفحات : 3  صفحات :
  • 1  
  • 2  
  • 3