تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب مهر 1390

Logo   با توجه به اکران فیلم شکارچی شنبه در کشور برخوددانستم که درباره آن مطالبی عنوان کنم و توضیحات جامعی در این باره آورده باشم، که البته این فیلم و داستان آن به بهاییت هم مربوط می شود که امیدوارم مورد استفاده شما دوستان عزیز قراربگیرد.

و اما چند دلیل آقای شیخ طادی سازنده این فیلم را در اینجا عنوان می کنم که دلایل از این قرارند:

انگیزه اصلی من در ساخت‌ «شکارچی شنبه» دفاع از مرزهای فرهنگی بود
در این نشست، شیخ‌طادی بیان داشت: یکی از انگیزه‌های اصلی ساخت این فیلم دفاع از مرزهای فرهنگی بود، و «شکارچی شنبه» جزیی از یک سه‌گانه است که ممکن نیست کسی به دنبال ساخت نسخه‌های بعدی آن برود، حتی آقای شمقدری گفتند که من این فیلم را نمی‌فهمم، این در حالی است که ما می‌توانستیم با این فیلم یک حصار دفاعی داشته باشیم به جای مشت هوا کردن و شهاب وار حرکت کردن.
وی افزود: قرار بود تولید این فیلم نقشی پیش‌گیرانه داشته و انگیزه تولید فیلم علیه ایران را کم کند و به دلیل هجمه مدام دشمن به مرزهای فرهنگی احتیاج به زنجیروار بودن تولید این فیلم بسیار احساس می‌شد، اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد.

اخبار واصله حکایت از آن دارد که فرقه ضاله "بهائیت" در تلاشی تازه..

دوستان ادامه را حتما مطالعه کنید


ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 26 مهر 1390 توسط آقای همامهر


در نزدیك منزل من یك نفر طلبه منزل داشت و نامش سید علی محمد و از اهل شیراز بود نسبتا از سایر طلبه ها كه همدرس بودیم متمو لتر و پدرش در شهر شیراز از كاسب بود و ما هیانة خوبی برای او می فرستاد .

ریش تنگ طلائی و خوش چشم و ابرو  و دما غی كشیده داشت و میا نه با لا و لا غر اندام بود و بسیار خون گرم و به قلیان هم علا قه مفرط داشت با من خیلی گرم گرفته بود من تصور می كردم بر حسب اشا رة آقای رشتی شاید این آمد و شد را زیاد می كند كه از من چیزی بفهمد ولی طولی نكشید كه فهمیدم به واسطة فهم وادارك من به ن متوجه شده است من هم با كمال خصوصیت با او گرم گرفتم و به علاو ه با یك دسته از طلاب كه شیخی بودن انیس و دمخور شده بود م ( چون این دسته یك اختلاف جدیدی در بین شیعه ایجاد كرده بود ) و به اصطلاح متوجه ركن رابع و به قول سید علی محمد جزو دستة كاسة از آش گرمتر شدم یعنی این دسته به قدری در حق ائمه غلو می كنند كه ائمه را با لا تر از پیغمبران می دانند.


ادامه مطلب


طبقه بندی: ایران و بهاییت، 
برچسب ها: دالگورکی، یادداشتهای کنیاز دالگورکی، سفیر روسیه در ایران،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 مهر 1390 توسط رهرو حق
Logoدرباره طول امام زمان عجل الله تعالی شریف بحث های زیادی وجود دارد که در این مقال نمی گنجد اما بنده به در حد وسع خود والبته با یاری جستن از وبلاگ دریچه ای به سوی حقیقت بهاییت نظرات اجمالی که در باره طول عمر اما زمان عج وجود دارد را آورده و البته به نظراتی که در این باره در کتب بهاییت هم آمده است اشاره خواهم کرد.
در علم طب ثابت گردیده که عمر طبیعی انسان به 80-70 سال نیست، پاولوف مرز طبیعی حیات انسان را 100 سال می دانست. مچینکوف می گفت: عمر طبیعی یک انسان 150 تا 160 سال ؛ وکوفلاند ، پزشک آلمانی 200 سال؛ فلوگر، فیزیولوژیست معروف 600 سال ؛ و بیکن ، فیلسوف و دانشمند انگلیسی 1000 سال برای عمر طبیعی انسان معین کرده اند. ولی این عقیده از طرف فیزیولوژیست های امروز در هم شکسته شده و مسٲله ی حدّ ثابت در عمر طبیعی ابطال گردیده است. به گفته ی پرفسور اسمیس ، استاد دانشگاه کلمبیا ؛ همانگونه که سرانجام دیوار صوتی شکسته شده و وسایل نقلیه ای با سرعتی مافوق صوت به وجود آمد ، یک روز دیوار سنّ انسانی نیز شکسته خواهد  شد ، و از آنچه تا کنون دیده ایم فراتر خواهد رفت.

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 20 مهر 1390 توسط آقای همامهر
به گزارش «رهوا» از شیعه آنلاین، جدیدترین اخبار و اطلاعات رسیده به خبرنگار ما، حاکی از آن است که پس از تجزیه کشور سودان، با همکاری مقامات اوگاندا و اتیوپی، اسراییلی ها در حال گسترش بهاییت در قاره آفریقا هستند.

بهاییان که اغلب آنها فارسی زبان هستند با توزیع پول های فراوان در کشورهای فقیر آفریقایی از محبوبیت و قدرت قابل توجهی برخوردار شده اند.

گفتنی است این محبوبیت به گونه ای است که کشور"بوتسوانا" واقع در شمال آفریقای جنوبی که یکی از بزرگ ترین مخازن الماس جهان را در خود جای داده، ریاست رادیو و تلوزیون را در اختیار یک ایرانی بهایی قرار داده است.
ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 14 مهر 1390 توسط آقای همامهر
  با حضور ولی امر مسلمین جهان؛
پنجمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با حضور رهبر معظم انقلاب آغاز شد.
خبرگزاری فارس: پنجمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین آغاز شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، پنجمین کنفرانس بین‌المللی حمایت از انتفاضه فلسطین دقایقی پیش با حضور حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ولی‌امر مسلمین جهان آغاز شد.

در این اجلاس 2 روزه، بیش از 50 هیئت پارلمانی، شخصیت‌ها و اندیشمندان و صاحب‌نظران سیاسی و برخی مقامات سیاسی از کشورهای اسلامی و غیراسلامی حضور داشته و به ترتیب در این اجلاس سخنرانی خواهند کرد.

و اما ربط بهاییت و صهیونیست را در انتهای مطلب بخوانیدادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 9 مهر 1390 توسط آقای همامهر
دستگیری متهمین همکاری با شبکه BBC  در تهران در هفته گذشته بازتاب های بسیاری در داخل و خارج از کشور داشته است.

بی بی سی، رسانه خبری یا مركز جاسوسی؟
برخی ها در داخل مانندخانه سینما با این متهمین به همراهی پرداختند و شبکه های خارجی و ضد انقلاب نیز این دستگیری را به مانند همیشه به ابزاری برای سیاه نمایی های خود علیه کشورمان تبدیل کردند اما شاید هیچ کس به اندازه وزارت اطلاعات نتواند ابعاد این دستگیری و جریانات پشت پره آن را برای مردم تشریح کند . به همین جهت وزیر اطلاعات امروز در گفت و گویی ابعاد تازه ای از دستگیری افراد مرتبط با بنگاه خبر پراکنی BBC را در تهران آشکار کرد .

 برای اطلاع از ادامه مطلب و اشتباه بزرگ خانه سینماحتما ادامه را مطالعه کنید                  

ادامه مطلب


داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 مهر 1390 توسط آقای همامهر