تبلیغات
چرا بهائی نیستم - مطالب دی 1390

در کتاب توضیح واضحات در مرام باب و بهاء سوالاتی از بهاییت شده که بنده با کمی ویرایش دوباره از بهایی ها می پرسم که واقعا جواب این سوالها را بدهند،البته اگر جوابی دارند.

1. آیا بابیت و بهائیت از فرق اسلام است و یا خود، دین و مذهب، حزب... جدائی است؟ 

اگر از گروه اسلام است، پس کتاب تازه - قانون تازه - مذهب تازه - تزئینات یعنی چه؟ 

و اگر دین جدیدی است، از روی چه اساسی باید زیر بار این دین رفت؟ 

2. آیا می‏توانید بگوئید که سران شما قبل از به وجود آمدن این مرام، تابع چه دینی بوده‏اند؟ 

3. «لن» در لغت و قواعد عرب دال بر چه چیزی است، مرقوم فرمائید؟ 

4. آیا می‏توانید آیه‏ی شریفه و من یبتغ غیر الاسلام دینا فلن یقبل منه (و هر کس که دینی جز اسلام اختیار کند از او پذیرفته نخواهد شد و در آخرت از زیاندیدگان خواهد بود) را معنی کنید؟ 


ادامه سوالها را در ادامه مطلب بخوانید


برای ادامه اینجا کلیک کنید


طبقه بندی: معرفی بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، بها الله، سوال از بهاییت، بهایی ها جواب بدهند، خاتمیت، امام زمان، پاپ، ادعای مسیح، باب، میرزا حسینعلی، علی محمد، 2013، قران، صحیفه عدلیه، توضیح واضحات، مردانی، میثم رسولی، چر، چرابهایی نیستم، بهایی پژوهی، امام رضا، حضرت محمد، 12 امام، 19، روزه، وضو، نماز، قطب،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 26 دی 1390 توسط بهایی پژوه

  در این پست بخاطر سالروز شهادت یک آزادی خواه و یک وطن پرست واقعی و متدین می پردازیم که در راه آزادی و اعتلای میهن و البته مذهبش از تمام وجود مایه گذاشت و از مقام و منسب و جان خود گذشت که در ادامه مطلب در باره ایشان خواهیم خواند،جناب فریدون  مشیری هم در باره این قهرمان ایران زمین چنین سروده:

رمــــیده از عطش ســرخ آفتـــاب کــویـــر،

           غریب و خسته رسیدم بــه قتلــــگاه امیر.

                     زمان، هنوز هــمان شرمسار بــــهت زده،

                                زمین، هنوز همین سخت جان لال شده،

                                           جهـــــان هنــوز همان دست بسته تقدیر،

                                                         هنـــوز،  نفـــرین مـــی بارد از درو دیـــوار.برای اصل مطلب اینجا کلیک کنید


طبقه بندی: ایران و بهاییت، 
برچسب ها: بهایی پژوهی، چرا بهایی نشدم، بها الله، امیر کبیر، عباس افندی، شوقی افندی، قرن بدیع، اشراق خاوری، قتل امیر کبیر، حسینعلی نوری، دولت روس، دولت قاجار، تبعید بهاء، ناصرالدین شاه، میرزا تقی خان امیرکبیر، شهید امیرکبیر، صدر اعظم، قائم مقام، استقلال، سیاسی، حقوق شهروندی، بابی، بابی گری، بابیان، مناظره، فتنه انگیزی، قتل عام، فرقه دست پرورده استعمار،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 18 دی 1390 توسط بهایی پژوه
پیامبر اکرم ( ص ) فرمودند : زود باشد که امت من متفرق شده و به هفتاد و سه فرقه تبدیل شوند . از این فرقه ها فقط یکی اهل نجات هست و بقیه در آتش هستند .
 
گروهی از اصحاب از پیامبر پرسیدند : گروه نجات یافته کدام است ؟؟؟ فرمود : آن چه من و اهل بیت من بر آن هستیم سپس ادامه داد مثل اهل بیتی کمثل سفینه نوح ؛ من رکبها نجی و من تخلف عنها غرق (( پس مثل اهل بیت من مثل کشی نوح است که هر کسی بر آن سوار شد نجات یافت و هر کسی از آن دوری جست ، هلاک گردید ))

1 ـ از نکات شایان ذکر این می باشد که تمام امت مسلمان بر درستی و راستی این دو حدیث اتفاق دارند .

2 ـ اهل بیت رسول خدا و اصحاب او معتقد بر هیچ کدام از مذاهب حنفی شافعی مالکی یا حنبلی نبودند. چرا که این فرق هنوز تشکیل نشده بودند و وجود نداشتند .

3 ـ اگر بهائیت آن گروه ناجی باشد پس با توجه به اینکه بهائیت کمتر از 200سال از عمر او می گذرد هر کس  در طول این 1400 سال پیش از بهائیت به عنوان مسلمان زندگی کرده بر باطل بوده است . از جمله ائمه سلام الله علیهم اجمعین ، خلفای اهل سنت و همچنین علی محمد باب . و هر کس دیگر
طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: فرقه ناجی، بهائیت، پیامبر اکرم، هفتاد و سه فرقه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 17 دی 1390 توسط آقای همامهر

سلام و عرض ادب حضور دوستان عزیز

به دلایلی سایت حقیقت بهائیت با دامنه www.baharoom.com از دسترس آقای هما مهر ( مدیر سایت حقیقت بهائیت ) خارج گردیده و مطالب حقیقت بهائیت به دامنه زیر انتقال یافت

حقیقت بهائیت

لطفا این خبر را به دوستان و همراهان سایت حقیقت بهائیت اطلاع دهید .

تشکر از صبر و همکاری شما خوبان

درود خداوند بر شما و رهروان پاک حق و حقیقت باد .

 سایت حقیقت بهائیت »  http://baharoom.ir

طبقه بندی: متفرقه، 
برچسب ها: حقیقت بهائیت، فیلتر، آدرس جدید، www.baharoom.com، www.baharoom.ir،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 17 دی 1390 توسط آقای همامهر
دوستان تقاضا کرده بودند که درباره بهاییت کتاب معرفی شود،با توجه به مناسبت این ایام (فرار شاه معدوم) مناسب دیدم در این پست کتابی را معرفی کنم

کتاب: اسناد فعالیت بهائیان در دوره محمد رضا شاه

پدیدآورنده:  
تدوین: شهسواری، ثریا
ناشر: مرکز اسناد انقلاب اسلامی
تعداد جلد: 1
محل چاپ: تهران
نوبت چاپ: اول
صفحه: 555
تیراژ: 2000
زبان: فارسی
تاریخ: پاییز 1387
قطع: وزیری
جنس جلد: کاغذی
بها: 4600 تومان تصویر روی جلد


طبقه بندی: بهاییت و استعمار، 
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 15 دی 1390 توسط بهایی پژوه

 بنا به درخواست خوانندگان عزیزگوشه ایی از دریای اغلاط جناب بها الله را در این پست عنوان می کنم،امید که توانسته باشم به درخواست این عزیزان هم عمل کرده باشم:

و اما این غلطها تقسیم می شود به غلطهای معنوی لفظی که توجه شما را به تعدادی آز آنها جلب می نمایم.

از غلطهای معنوی بهاء در کتاب مبین صفحه 284 می خوانیم: ان السماء اثر رفعتی و الارض اثر سکونی.

ترجمه: آسمان اثر بلندی و زمین اثر ساکن شدن من است، میرزا بهاء چه غلط بزرگی را مرتکب شده، زمین را ساکن دانسته، با وجودی که وی در عصری واقع شده بود که همه زمین را متحرک می‏دانستند تعجب نیست از یک چنین پیغمبر قلابی که دروغ اندازی و غلط پردازی کند. 

از نمونه غلط های لفظی میرزا اینکه جناب بها الله در اقدس صفحه 39 می‏گوید: عاشر ولع الادیان الخ و در همان کتاب صفحه 22 می‏گوید: لتعاشروا مع الادیان و تبلغوا امر ربکم. لفظ مع در این دو جمله زائد و غلط است، باید بگوید عاشروا الادیان و لتعاشروا الادیان زیرا عرب می‏گوید: ضارب زید عمروا و نمی‏گوید ضارب زید مع عمرو و در صفحه 37 می‏گوید ثم انصفوا بالله لعل تجدون لئالی الاسرار و نیز در همان صفحه سطر 15 می‏گوید: لعل تدعون ما عندکم. این دو جمله نیز غلط است زیرا لعل  که کلمه ترجی است به تنهائی داخل بر فعل نمی‏شود باید مدخول آن اسم باشد، پس باید بگوید: «لعلکم تجدون و لعکم تدعون». 

و اما غلط های موجود در ایقان:


برای خواندن ادامه غلطها کلیک کنید


طبقه بندی: حرف حساب شیعه، 
برچسب ها: بها الله، بهاییت، غلط املایی، دیکته، اسرائیل، بهایی پژوهی، پهباد، پل خود کشی، آمریکا، اشتباه، میرزا حسینعلی، نوری، باب، بهاء، 2013، ایران،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 دی 1390 توسط بهایی پژوه

به مناسبت ایام تولدحضرت عیسی بن مریم علیه السلام به ادعای بها الله در باره جناب مسیح می پردازیم و فقط اشاره به خود متن ادعا و ترجمه آن  اکتفا کرده و قضاوت این امر را به شما می سپاریم،امید که مورد استفاده شما قرار بگیرد.

جناب میرزا حسینعلی نوری (بها الله)در کتاب مبین صفحه 49 سطر «6» خطاب به پاپ مسیحیان می‏کند یا پاپا اخرق الاحجاب قد اتی رب الارباب فی ظل السحاب و قضعی الامر من لدی الله المقتدر المختار اکشف السبحات بسلطان ربک ثم اصعد الی ملکوت الاسماء و الصفات کذلک یأمرک القلم الاعلی من لدن ربک العزیز الجباراته اتی من السماء مرة اخری کما اتی منها اول مرة، ایاک لن تعترض علیه: 

یعنی ای پاپ پرده‏ها را بدر...

«تا مطلب بر تو آشکار گردد» به تحقیق آمد رب الارباب «یعنی حضرت مسیح که خود بهاء است» در سایه ابر و گذشت امر از جانب خدای مقتدر مختار، باز کن سبحات را به سلطنت پروردگارت، پس صعود کن به سوی ملکوت اسماء و صفات، این طور أمر می‏کند تو را قلم اعلی از طرف پروردگارت که عزیز و جبار است اینکه مسیح آمد از آسمان یک بار دیگر همچنان که آمد از آسمان در مرتبه اول، (چون به عقیده برخی از مسیحیان حضرت مسیح یک بار به زمین آمده است لذا میرزا بهاء به پاپ این طور خطاب می‏کند) مبادا به او اعتراض کنی! – دوستان قضاوت این امر باشما ، آیا کسی که دروغ‏گوئی او ثابت شده است به حکم عقل سلیم لیاقت مقام رفیع پیامبری و قانون‏گذاری را دارد؟

ما باید ادعای الوهیت(خدایی) بها الله را بپذیریم،ادعای مسیح بودنش را یا ادعای پیامبر بودن ایشان

و یا غصه بخوریم از بی سوادی پیامبری که نمی داند در عربی { پ } وجود ندارد  و احجاب جمع حجاب نیست بلکه باید از واژه حُجُب استفاده می نمود .   

برچسب ها: کرییسمس، میلاد حضرت مسیح، بهاءالله، میرزا حسینعلی، سال نو میلادی، بهائیت،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 13 دی 1390 توسط آقای همامهر
  • تعداد کل صفحات : 2  صفحات :
  • 1  
  • 2