تبلیغات
چرا بهائی نیستم - محکومیت ایران توسط امریکا توسط بی بی سی
۲۲ دی ماه سال ۱۳۸۸ بود که سایت مزدور بهاییت ، برای خوش خدمتی به آمریکا و به عبارتی برای سر سلامتی و شاید برای به دست آوردن دل شکسته و به خون نشسته شریک و همدم چند ماهه فتنه شکست خورده و سیلی خورده از ملت بزرگ و با شعور ملت حسینی ایران اسلامی ،این تیتر را بر سر در سایت خبر پراکنی اش حک کرد:
 

آمریکا قصد ایران برای محاکمه هفت بهایی را محکوم کرد!

قبل از سوال در باره چرایی این خبر این مساله پیش می آید آمریکا که دم از آزادی بیان می زند چطور به قصد یک حکومت هم نظارت داشته و حتی قبل از اینکه عملی انجام شود ایشان حدس زده  و حتی محکوم هم می کنند.

اما بیائید کمی در متن این خبر تامل کنیم ،در انتهای این متن به اصطلاح خبری به نکته مهم و قابل توجهی اشاره شده و آنهم سر سپردگی نویسنده و پردازنده این متن به اسرائیل و صد البته بیت العدل به طور خیلی ملموسی به چشم میخورد چرا که با دفاع از این بهایی های دلسوخته! که اینقدر مورد دفاع جناب فلیپ کرولی دستیار وزارت خارجه آمریکا بودند به جاسوسی متهم بوده اند.

سوال مهمی که پیش می آید اینست که چطور این افراد به اتهام جاسوسی دستگیر شده اند و در خفا و بدون ملاقات (حتی وکلایشان) به سر می برند که در این متن ریز به ریز و مو به مو به احوالاتشان اشاره شده است.

با اینکه ماموریت بی بی سی علی الخصوص بی بی سی فارسی برای همگان آشکار است ولی با این حال هیچ وقت این شبکه عنکبوتی صهیونیستی ،بهایی از تحویل اطلاعات غلط و ناپخته به مخاطبان خودخجالت نمی کشند و هنوز ادعای بی طرفی را دارند،مثل معروف خوب به داد ما رسید تا کوتاه در وصف این ناجوانمردان بگوییم: دم خروس از توبره دیده می شود لطفا قسم نخورید.

داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 آذر 1392 توسط مهدی یاور