تبلیغات
چرا بهائی نیستم - کارخانه خدا سازی !
کارخانه هیولا سازی
بهاییت فرقه ای دست ساز و ساخته و پرداخته انگلیس در ابتدای قرن اتم است . فرقه ای که مدعی الهی بودن و انزال رسل و پیامبران را دارد و به نوعی مدعی دیانت است یعنی همان تعریفی که تمامی ادیان الهی از دین را دارند معتقدان به این فرقه به بهاییت هم نسبت میدهند .
تمامی ادیان الهی اصول و اعتقادات مشترکی دارند که مهمترین این اصول سه اصل توحید ، نبوت ، معاد است . توحید یعنی اینکه تمامی ادیان الهی معتقدند که فقط یک خدا وجود دارد که آن هم همان خدای احد و واحد است که آسمان و زمین و هرچه در اینهاست را آفریده است خدای ابراهیم،خدای موسی،خدای عیسی و خدای محمد (صلی الله علیه و آله  و علی جمیع الانبیاء اجمعین )
اما فرقه دست ساز انگلیس دین را بازیچه افرادی هوسران و قدرت طلب ساخته که هرکدام دعوی خدایی و نبوت دارند
برای دیدن خدایان تراشیده شده ی دست  انگلیس به ادامه مطلب بروید

مسیونیکلای فرانسوی (بهائی) می‏گوید: 

پس از آن که بابیان در آنجا (دشت بدشت) اجتماع نمودند و درباره‏ ی ادعای سید باب تحقیق کردند و گفتند که «خدا ظهور کرده» جریانات عجیبی در این منطقه واقع گردید. 

گردانندگان بدشت دین اسلام را نسخ نموده گفتند:

«قوانین دین جدید برای ما روشن نیست و دستورات دین گذشته هم از ارزش ساقط است» [1] .

عبدالبهاء می‏نویسد:

اظهار الوهیت و ربوبیت بسیاری نموده حضرت «قدوس» (محمد علی بارفروش بابلی) روحی له الفداء یک کتاب در تفسیر صمد نازل فرمودند از عنوان کتاب تا نهایتش «انی أنا الله» است.

در ادامه می گوید: جمال مبارک (بهاء الله) در قصیده ورقائیه می گوید:


کل الالوه من رشح امری تالهت      و کل الربوب من طفح حکمی تَربَّت 

جناب طاهره (قرةالعین قزوینی) «انی انا الله» را در بدشت تا عنان آسمان به اعلی النداء بلند نمود و همچنین بعضی احباء دربدشت [2] .

میرزا حسینعلی می‏گوید:

اگر شنیده می‏شود از مظاهر جامعه «انی انا الله» حق است و ریبی در آن نیست چنانچه به کرات مبرهن شد که به ظهور و صفات و اسمای ایشان ظهور الله ...

و اگر نغمه‏ ی انی رسول‏ الله برآرند، این نیز صحیح است و شکی در آن نه ....

و اگر جمیع، ندای انا خاتم‏ النبیین برآرند، آن هم حق است و شبهه را راهی نه ... و سبیلی نه ... زیرا که جمیع حکم یک ذات و یک نفس و یک روح و یک جسد و یک امر دارند [3] .

نبیل زرندی می‏گوید: پس از خاتمه‏ ی دوره‏ ی بدشت جناب قدوس و طاهره با هم سوار کجاوه شدند و به طرف مازندران رفتند ... و محو تقالید قدیم و آغاز روز جدید را به گوش مردم می‏رساندند ... خشم خدا بر آنها نازل گردید و مورد غضب پروردگار واقع شدند به این معنی که در حین توجه به مازندران چون به قریه‏ ی نیالا وارد گشتند، جماعتی بر آنها حمله‏ ور شدند و بلای شدید از دست اعداء بر آن عده‏ ی بی‏ پروا که از روی هوای نفس به کسر حدود پرداخته بودند، وارد شد [4] .

ملا حسین بشرویه‏ ای که از بزرگان بابیت و اولین ایمان آورنده به باب بود، پس از شنیدن رسوائی های بابیان در دشت بدشت گفت: اگر در بدشت بودم اصحاب آنجا را با شمشیر کیفر می‏نمودم [5] .

 حال تو ای شنونده عاقل خود قضاوت نما درباره این کارخانه خدا سازی که آیا اینان را میتوان یکتاپرست بنامیم تا بشود عنوان دیانت را به این فرقه انتساب داد ؟؟؟؟[1] تاریخ نیکلا (مذاهب و ملل متمدنه) ، ص 297.

[2] مکاتیب: ج 2، ص 255.

[3] ایقان: ص 138 - 139.

[4] تاریخ نبیل: ص 229 - 300.

[5] ظهورالحق: ص 115.  

 

 

طبقه بندی: معرفی بهاییت،  حرف حساب شیعه،  بهاییت و استعمار،  تاریخ بهاییت،  تعالیم و آموزه های بهاییت، 
برچسب ها: بهاییت، بهایی پژوهی، بهاء بی بها، بهاءالله، باب، میرزا علیمحمد باب، حسینعلی نوری، محمدعلی بارفروشی، قدوس، قرة العین، خدایان دروغین، کارخانه خداسازی، کارخانه هیولاها، ادیان الهی، ادیان توحیدی، توحید، ابراهیم، موسی، محمد(ص)، استعمار، انگلیس، فرقه ضاله، فرقه دست ساز،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ شنبه 17 تیر 1391 توسط antibahai